Yaştan dolayı iş bulamayanlara güzel haber! İstanbul belediyesi kadrolu iş haberini duyurdu

4 Kasım 2022 18:22 Güncelleme : 4 Kasım 2022 18:22

Günümüzde iş sıkıntısı vatandaşlar için yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. İŞKUR tarafından yapılan açıklamalar ile iş arayan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinin Belediye Bakanlığı tarafından kısa bir süre önce ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda daimî kadroya personel alımı yapılacak. İşte tüm detaylar...

Yaştan dolayı iş bulamayanlara güzel haber! İstanbul belediyesi kadrolu iş haberini duyurdu

İşçi alımı için açıklamalar geldi!

Uzun zamandır iş bekleyen vatandaşlar için müjdeli haber İstanbul İli Küçükçekmece Belediye Başkanlığı tarafından geldi. İŞKUR tarafından yapılan açıklamalara göre kurum dışı ilanlar resmî web sayfasında paylaşılan açıklamaya göre yeni personel alımları yapılacak. Yapılacak olan personel alımlar 2 unvanda toplamda ise 29 kişinin alacağı vurgulandı. Yaş sınırı olmayan işe alım sürecinde adayları için açılan bölümde 1 büro memuru ve 28 şoförün alınacağı duyuruldu. Peki Küçükçekmece Belediye'sine iş alımları için başvuru nasıl yapılır?

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi personel alımları ve başvuru zamanını kısa bir süre önce yayınladı. Adaylar tarafından yapılacak olan tek şey 2 Kasım 2022 tarihine kadar belirli kuruma E-Posta üzerinden elektronik kayıt yapmaları gerekecektir. Küçükçekmece tarafından duyurulan işçi alımı için ise bazı belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Şartlar hakkında ise kısa bir süre önce açıklama yapıldı. Peki Başvuru şartları nelerdir?

İşçi alımı için açıklamalar geldi!

Başvuru şartları nelerdir?

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi tarafından duyurulan işçi alımı için gerekli olan şartlar şu şekilde; Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel herhangi bir sorunu bulunmamak.

Büro Memuru olmak için Avrupa yakasında ikamet etmeniz gerekirken aynı zamanda lise mezunu olmanız gerektiği de belirtiliyor.

Şoför (Yolcu Taşıma Ağır Vasıta) alımı için Erkek olmak, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olmak veya almak için müracaat etmiş olmak, En az Ortaokul mezunu olmak ve Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak (3 personel için Küçükçekmece ilçesinde ikamet ediyor olmak).

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış