Yasak Elma Dizisine Sezon Finalinden Önce İki Ünlü İsim Geliyor! Bunlar Reytingleri Kaldıracak

16 Mayıs 2022 18:45 Güncelleme : 16 Mayıs 2022 18:45

Yasak Elma dizisi FOX TV ekranlarının en çok sevilen ve büyük bir merak içerisinde izlenen dizileri arasında bulunurken yakın zamanda sezon finali yapacak. Dizi yapım ekibi dizinin 6. Sezonu için FOX TV ile anlaşma yaptığı açıklaması ile müjdeli haber geldi.

Yasak Elma Dizisine Sezon Finalinden Önce İki Ünlü İsim Geliyor! Bunlar Reytingleri Kaldıracak

Yasak Elma dizisi tüm izleyicileri ekran başına kilitlerken adeta büyük başarılara imza attı. Uzun dönemdir ekranlarda yerini alan bu muazzam dizi son zamanların en çok tercih edilen dizileri arasında bulunurken adeta güne damgasını vurdu. Yasak Elma dizisinin 6. Sezonu ile anlaşma sağlandığına dair önemli gelişmeler gündeme gelince izleyiciler ‘’Çok mutluyuz. Gerçekten izlerken büyük keyif alıyorduk. İyi oldu keşke sezon finali bile yapmadan devam etse’’ yorumlarında bulunması ile dikkatleri üzerine çekti. Dizi üst üste kırdığı reyting rekorları ile çok konuşulurken diziye yeni dahil olması beklenen iki oyuncu gündeme bomba gibi oturdu. Ünlü ve başarılı oyuncuların diziye dahil olacağı haberi tüm izleyicileri mutlu ederken dizide nasıl bir rol sergileyecekleri merak konusu oldu. İşte, Yasak Elma dizisi ile ilgili önemli gelişmeler…

Yasak Elma Dizisi İçin 2 Yeni Oyuncu

Yasak Elma dizisine ünlü ve usta oyuncuların dahil olacağı bildirilmesi üzerine tüm dikkatler üzerine çekildi. Dizi sezon finali yapmadan yeni oyuncuları ekrana getireceğini bildirmesi üzerine büyük heyecan başladı. Yasal Elma dizisinin Sedai karakterinin teyzesi olarak ekranlarda yerini alması beklenen Nalan Örgüt tüm izleyicileri heyecanlandırdı. Başarılı ve ünlü oyuncu dizide büyük başarılara imza atacağı beklenirken büyük bir iddia ile dizide ki rolüne başladı. Aynı zamanda yapılan açıklamalar kapsamında Ekin’in anneannesi Sümer olarak yeni bir karakterinde diziye dahil olacağı bildirilmesi üzerine henüz bu karakteri kimin canlandıracağı net olarak açıklanmadı.

Yasak Elma Dizisi İçin 2 Yeni Oyuncu

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Kimler?

Ünlü ve başarılı isimlerin bir araya gelmesi ile 5 sezondur ekranlarda yerini alan Yasak Elma dizisi büyük heyecan yaratmaya başladı. Dizide Eda Ece, Talat Bulut, Onur Tuna, Sevgi Erginci, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Şafak Pekdemir, Vildan Vatansever, Serkan Rutkay gibi birbirinden farklı muazzam dizi oyuncuları büyük başarıları ile rol almaya devam ediyor. 

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Kimler?

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış