Ünlü Manken Öyle Bir Poz Verdi ki Görenler 50 Yaşında Değilmiş Gibi Diyor

27 Mayıs 2022 11:30 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 11:30

Ünlü manken Burcu Esmersoy fiziği ve güzelliği ile tanınan ünlü isimler arasında her geçen gün popülerliğini arttırıyor. Burcu Esmersoy’un son halini görenler büyük bir şaşkınlık yaşarken adeta sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü Manken Öyle Bir Poz Verdi ki Görenler 50 Yaşında Değilmiş Gibi Diyor

Ünlü Manken Burcu Esmersoy son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken adeta güne damgasını vurdu. Burcu Esmersoy sosyal medya hesabı üzerinden öyle bir paylaşım yaptı ki görenler ‘’50 yaşında değilmiş gibi helal olsun’’ yorumlarında bulundu. Ünlü manken Burcu Esmersoy’un bu görüntüleri herkesin diline dolanırken adeta en çok konuşulan isimler arasında popülerliğini arttırdı. Ünlü oyuncunun bu hali 18’lik kızlara dahi taş çıkarırken gerek güzelliği gerek fit vücudu ile herkesi etkisi altına aldı. Ünlü oyuncuyu görenlerin ağzının suyu akarken bu güzelliğinin nereden geldiği merak konusu oldu. Burcu Esmersoy son zamanların en çok konuşulan popüler isimleri arasında bulunmasının yanı sıra gerek başarıları gerek güzelliği ile sık sık gündeme gelerek ismini düşürmüyor. Ünlü mankenin son verdiği poz herkesin ağzını açık bıraktı. İşte, Burcu Esmersoy’un vücut şovu…

Burcu Esmersoy Vücut Şov Yaptı

Ünlü Manken Burcu Esmersoy vücut şov yapması ile güne bomba gibi düşen isimler arasında popülerliğini arttırmaya başladı. Muazzam fiziği ile herkesi çatlatan Burcu Esmersoy’un bu güzelliğinin nerden geldiği merak konusu oldu. Herkesi etkisi altına alan ünlü isim son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunması ile beraber adeta sosyal medyanın gündeminden ismini düşürmedi. Magazin dünyasında da en çok konuşulan isimler arasında bulunurken gerek kariyeri gerek özel hayatı ile tartışılıyordu. Ancak son zamanlarda yaptığı vücut şov ile yaşımı göstermiyorum dercesine herkesi hayrete düşürdü.

Burcu Esmersoy Vücut Şov Yaptı

Burcu Esmersoy’a Övgüler Yağdı

Ünlü manken Burcu Esmersoy’un hayranları ünlü manken için öyle övgüler yağdırdı ki adeta yer yerinden oynadı. Burcu Esmersoy 45 yaşında olmasına rağmen yaşını hiç göstermemesi olay oldu. Hayranları ve takipçileri ‘’ Helal Olsun nasıl koruyorsun fiziğini’’ yorumlarında bulunurken adeta son zamanların en çok tartışılan konuları arasında bulundu. Burcu Esmersoy gelen övgü ve eleştirilere yanıt vermezken sık sık sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile herkesi şaşırttı. 

Burcu Esmersoy’a Övgüler Yağdı

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış