Survivor Hikmet Diskalifiye Ediliyor! Eşyaları Toplandı Valizi Hazırlandı Neler Oluyor

14 Mayıs 2022 11:05 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 11:05

Survivor All Starda Hikmet yarışmaya damga vuran isimler arasında bulunurken sürekli gerginlik çıkarması sonunda başına dert açtı. Survivor All Starda diskalifiye haberinin gelmesi tüm izleyiciyi bu sefer mutluluktan havalara uçurdu.

Survivor Hikmet Diskalifiye Ediliyor! Eşyaları Toplandı Valizi Hazırlandı Neler Oluyor

Survivor All Starda Hikmet ve Adem’in gerginliği bitmezken Hikmet’in sürekli Adem’i kışkırtması izleyicilerin siniri bozmaya başlamıştı. Acun Ilıcalı bu sefer olanlara ‘’Yeter Artık’’ diyerek Hikmet’in diskalifiye olmasının kararını verdi. Hikmet bu karardan sonra valizini toplayarak resmen adayı terk etti. Bu haberin gündeme gelmesi izleyicileri mutluluktan havalara uçururken adeta büyük şok yaşandı. Hikmet Tuğsuz neden diskalifiye oldu? Sorusu gündeme gelirken izleyiciler bu sefer üzüntüden değil mutluluktan havalara uçtu. Hikmet hem Adem’in hem de izleyicilerin sinirini alt üst ederken son zamanlar da Adem’i kışkırtması izleyicileri bunalmıştı. İzleyiciler Acun Ilıcalı’ya Hikmet’in Diskalifiye olması gerektiğini ve ekranlarda görmek istemediklerini söylemesinin ardından Acun Ilıcalı bu son yaşanan olayda ‘’Artık Yeter Hikmet’’ ifadelerini kullanması ile diskalifiye etti. İşte, Hikmet Tuğsuz’un diskalifiye olması ile ilgili detaylar…

İzleyiciler Mutluluktan Havalara Uçtu

Hikmet Tuğsuz son zamanlar da Survivor All Star’ın en sinir bozucu yarışmacıları arasında bulunurken gerek davranışları gerek Adem’i kışkırtmaları izleyicileri derinden etkiledi. İzleyiciler ‘’Böyle bir karakterin yarışmada işi yok’’ ifadelerini kullanmasının ardından Hikmet Tuğsuz’un bu sefer yaptığı bardağın son damlası oldu. Acun Ilıcalı Hikmet ve Adem’in tartışmasından sonra Adem’e hak vererek Hikmet’i diskalifiye ederek gündemimize bomba gibi oturdu. İzleyiciler bu haber ile mutluluktan havalara uçarken adeta sosyal medya üzerinde ‘’Yarışma şimdi başlıyor’’ hastaghleri yerini aldı. Hikmet Tuğsuz’un son zamanlarda yaptığı bu davranışlar artık yarışmayı izlenmeyecek seviyeye getirirken Acun Ilıcalı sonunda Hikmet’e dur dedi.

İzleyiciler Mutluluktan Havalara Uçtu

Hikmet Tuğsuz Diskalifiye mi Oldu?

Hikmet Tuğsuz’un diskalifiye olduğuna dair önemli detayların gündeme gelmesi ile adeta ortalık savaş alanına döndü. Son zamanların en çok tepki alan yarışmacıları arasında bulunan Hikmet Tuğsuz’un diskalifiye iddiaları sosyal medyada yankılanmaya başlanması ile büyük sevinç yaşandı. Önümüzde ki günlerde Hikmet’in diskalifiye olması beklenirken izleyiciler büyük bir merak ve heyecan ile ekranlara kilitlendi. Hikmet’in artık ekranlarda olmaması gerektiğini savunan izleyicilerin sesini sonunda Acun Ilıcalı duydu. 

Etiketler

Program  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış