Survivor'da Bomba Haber! 2022 16 Mart Survivor'da Kim Elenecek? Elenecek Kişi İfşa mı Oldu?

16 Mart 2022 16:50 Güncelleme : 16 Mart 2022 16:50

Survivor All Star 2022 tüm heyecanıyla devam ediyor. Birleşme partisine kadar hızlı eleme sisteminin getirilmesinin ardından 16 Mart Çarşamba günü eleme olacağı bildirildi. 15 Mart Salı günü 2. Eleme adayının belli olmasının ardından hangi oyuncunun eleneceği merak içerisinde araştırılmaya başlandı. 3. Dokunulmazlık oyununun hangi takımın kazanacağı merak içerisinde araştırılıyor. İlk 2 dokunulmazlığı alan Gönüllüler takımı son iki konsey de rahat bir konsey geçiriyor.

Survivor'da Bomba Haber! 2022 16 Mart Survivor'da Kim Elenecek? Elenecek Kişi İfşa mı Oldu?

3. dokunulmazlık oyunu bugün akşam TV8 ekranlarında yayımlanacak. Gönüllüler ve ünlüler takımı büyük bir heyecan içerisinde dokunulmazlık oyunlarında nefes kesen mücadelelerini sürdürürken mecburen bir takım kaybetmek ve bir takım kazanmak zorunda. 3. Dokunulmazlık oyununun kimin kazanacağı merak içerisinde araştırılırken ünlüler takımının bu oyunu kazanmaktan başka çaresi yok. Aksi takdir de tüm adayları kendi takımlarından çıkaracaklar. Gönüllüler takımı ise 3’de 3 dokunulmazlık oyunu kazanmak için tüm mücadelelerini ortaya koyuyorlar. 

15 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Eleme Adayı Kim Oldu?

15 Mart Salı akşamı oynanan 2. Dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadeleler ile gündemimizde ki yerini aldı. Survivor All Star yarışmacılarının her biri birbirinden başarılı olması nefes kesen mücadelelere sebep oluyor. Heyecan içerisinde beklenen sonuçlar ile beraber 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Kadınlar mücadelesini ünlüler kazanırken, erkekler mücadelesinde erkekler kaybetti ve durumu 1-1 yaptı. En iyiler mücadelesine çıkılmasının ardından gönüllüler takımı mücadelelerini öyle bir gösterdiler ki 2. Dokunulmazlığın şampiyonu oldular. 

15 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor All Star Eleme Adayları Kim?

Geçtiğimiz dokunulmazlık oyunlarında aday olarak gösterilen Sercan Yıldırım diğer rakiplerinden düşük SMS alması sebebiyle elenen isim oldu. Ardından hemen başlayan dokunulmazlık oyununun ardından 2. Dokunulmazlık oyununun sonuna gelindi. İki dokunulmazlığı da kazanan gönüllüler takımı kendi takımından aday çıkarmadı. Ünlüler takımının ilk eleme adayı Mert Öcal gösterilirken, ikinci eleme adayı ise Barış Murat Yağcı oldu. Bu ikili son zamanlarda iyi performans göstermemesi sebebiyle sürekli potada olan isimler arasında bulunuyor. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu ünlüler takımı için büyük önem taşıyor. Eğer dokunulmazlık oyununu kaybederlerse kendi takımlarından bir arkadaşını kaybedecekleri kesinleşiyor. 

Survivor All Star Eleme Adayları Kim?

Etiketler

Dizi