Survivor Aşıklar Adasına Döndü Nisa Aşkını İlan Etti! Acun Bile Bu İtirafı Durduramadı Neler Oldu Neler

27 Mayıs 2022 15:45 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 15:45

Survivor All Star’da ardı ardına gelen aşk iddiaları sosyal medyayı salladı. Survivor’da gündeme gelen yeni aşk iddiası ile tüm izleyicilerin ağzı açık kaldı. Nisa aşkını ilan ettiği görüntülerin ekranlara gelmesi ‘’Yok Artık’’ dedirtti.

Survivor Aşıklar Adasına Döndü Nisa Aşkını İlan Etti! Acun Bile Bu İtirafı Durduramadı Neler Oldu Neler

Survivor All Starda Nisa ve Barış aşkı gündeme gelmesinin ardından ünlü isimlerin ayrılması ile Nisa’nın Ogeday ile aşk iddiaları gündemi sallamıştı. Nisa ve Barış ayrılığı izleyicileri mutlu ederken Nisa’nın kesinlikle Barış Murat Yağcıyı hak etmediğine dair önemli detaylar sosyal medyayı sallaması ile büyük tepkiler almıştı. Nisa ve Ogeday aşkı Survivor’da seviyeli bir şekilde ilerlerken Nisa adeta ne yapacağını şaşırdı. İçinde ki aşkı gizleyemeyen Nisa, Ogeday’a öyle bir laf kullandı ki Ogeday utangaçlıktan resmen kıpkırmızı oldu. Ogeday Girişken bu sözlerden sonra şaşkınlığını ekranlara yansıtırken Nisa Bölükbaşı hiçbir şey olmamış ve dememiş gibi yarışmaya devam etti. Ogeday böyle bir şeyin ekranlara yansımasının doğru olmadığını belirtirken utandığını söylemesi ile güne bomba gibi düştü. 

Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken Aşklarını İlan Etti!

Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken hakkında aşk iddialarının gündeme gelmesi ile birlikte büyük gelişmeler ekranlara yansıdı. Nisa Bölükbaşı Ogeday’ın oyunu çok hırslı bir şekilde kazanmasının ardından öyle bir laf kullandı ki adeta herkes şaşkına döndü. Nisa Bölükbaşı Ogeday’ın oyun kazanmasının ardından ‘’Hastayım Sana’’ ifadelerini kullanması ile adeta ortalık karıştı. Ogeday her ne kadar Nisa’ya sus işareti yapsa da Nisa aşkını ilan ederek güne damgasını vurdu. Nisa Bölükbaşı ve Ogeday arasında geçtiğimiz bölümler de yaşanılan tatsızlık sonrasında Ogeday Girişken ‘’Olabilir böyle şeyler biz aramızda hallettik’’ ifadelerini kullanması ile akıllar da soru işareti bıraktı. 

Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken Aşklarını İlan Etti!

Ogeday Girişken Kıpkırmızı Oldu

Ogeday Girişken Survivor All Starda aşkının çok konuşulmasının hoşlanmayan isimler arasında bulunurken Nisa Bölükbaşı’nın ona karşı kullandığı sözler karşısında resmen kıpkırmızı oldu. Nisa Bölükbaşı’nın aşkını ilan etmesi güne damgasını vururken adeta herkesi şaşırttı. Nisa ve Ogeday aşkının destekleyen fanları ünlü çiftlerin bu halini sosyal medya da yankılaması üzerine en çok konuşulan isimler arasında yerlerini almasını sağladı. 

Etiketler

Program  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış