Survivor All Star’da İnanılmaz Bir Eleme! Elenen İsim Hiç Akıllara Gelmeyecek Bir İsimdi!

10 Nisan 2022 22:03 Güncelleme : 10 Nisan 2022 22:03

Survivor All Star yarışması son hızı ve heyecanıyla TV8 ekranlarında yerini almasının ardından pek çok izleyici kitlesi kimin elendiğine dair önemli araştırmalar yapmaya başladı. Survivor All Starda bu hafta elenen isim adeta herkesi şaşkına uğrattı.

Survivor All Star’da İnanılmaz Bir Eleme! Elenen İsim Hiç Akıllara Gelmeyecek Bir İsimdi!

Survivor All Star 2022 yarışmasında büyük heyecanlı yarışlar devam ederken birbirinden farklı ve başarılı yarışmacılar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Haftanın son elemesi adeta herkesi çok şaşırttı. Bugün dokunulmazlık oyununu kaybeden takım üçüncü adayı çıkartarak dikkatleri üzerine çekecek. Haftanın son dokunulmazlık oyunun hangi takımın kazanacağı merak içerisinde araştırılırken tüm herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı dün oynatılan dokunulmazlık oyununda büyük bir heyecan içerisinde yarışı sürdürürken dokunulmazlık ödülünü Gönüllüler alması ile iletişim ödülünü de kazanma hakkına sahip oldular. İşte, Survivor All Star Yarışmasında elenen isim…

Ünlüler Takımının Kazanmaktan Başka Çaresi Yok!

Ünlüler takımının Survivor All Star yarılmasında bu hafta kazanmaktan başka çaresi olmazken tüm dikkatlerini 3. Dokunulmazlık oyununa vermeye başladılar. Ünlüler takımının bu oyunu kaybetmesi durumunda takımlarından üç aday çıkararak kendi takımlarından birinin elenmesini garantileyecekleri kesinleşecek. Ancak sosyal medya üzerinde dolanan iddialara göre bugünün kazananı Ünlüler takımı olacağına dair önemli iddialar var. Ünlüler Takımında 1. Eleme adayı Barış Murat Yağcı, 2. Elenme adayı Gizem Memiç olması ile dikkatleri üzerine çekti. 3. Eleme adayının da bugün belli olacağı bildirilmesi ile beraber heyecanlı bir bekleyiş başladı. 

Ünlüler Takımının Kazanmaktan Başka Çaresi Yok!

Gönüllüler Takımı 3’te 3’ Yapacak mı?

Gönüllüler takımı Survivor All Star yarışmasında üç dokunulmazlık üst üste almasıyla bir rekor kırmıştı. Bu hafta da bu rekoru kırması beklenmesi ile beraber gönüllüler takımı ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Sosyal medya üzerinde dolanan iddialara göre bugün Gönüllüler takımının yenileceğine dair söylentiler bulunurken 3. Eleme adayı olarak da Evrim Keklik’in tekrardan aday gösterilmesi bekleniyor. Ancak Gökhan ve Evrim’in eşit oy alarak ikisinin birlikte potaya gireceğine dair önemli iddialar gün yüzüne çıkmıştır. Bu hafta elenen isim tüm fanlarını ve sevdiklerini resmen üzecek. Survivor All Star yarışması ile ilgili tüm ayrıntıları haber adresimiz üzerinden öğrenebilirsiniz. 

Gönüllüler Takımı 3’te 3’ Yapacak mı?

Etiketler

Program  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış