Sibel Can gözyaşlarını tutamadı! Hakan Altun da onunla beraber ağladı, o olay herkesi gözyaşlarına boğdu

2 Kasım 2022 15:38 Güncelleme : 2 Kasım 2022 15:38

Kanal D ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Şarkılar Bizi Söyler geçtiğimiz günlerde yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yaz sezonunun bitimiyle ekranlara dönüş yapan programın ilk konuğu ise Fatih Kısaparmak oldu. Türk halk müziği sanatçısı olan Fatih Kısaparmak'ın şarkıları göz yaşlarına boğdu. Sibel Can'ın o halleri yok artık dedirtti. İşte tüm detaylar...

Sibel Can gözyaşlarını tutamadı! Hakan Altun da onunla beraber ağladı, o olay herkesi gözyaşlarına boğdu

Şarkılar Bizi Söyler'de şok eden anlar!

Kanal D ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Şarkılar Bizi Söyler ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Sezon arası veren program tekrardan ekranlara dönüş yaptı. Cumartesi akşamları saat 20:00'da ekranlarda yerini alan programda davetli konuklar izleyicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'nin eşliğinde ekranlarda yerini alan programda inanılmaz şeyler oluyor.

Şarkılar Bizi Söyler programının 29 Ekim'de yayınlanan yeni bölümü büyük ses getirdi. Programa Fatih Kısaparmak konuk olarak geldi. Uzun bir zamandır ekranlarda yer almayan Fatih Kısaparmak hayranlarını heyecanlandırdı. Usta sanatçı sürpriz şarkılarıyla ortalığı adeta yıktı geçti. Yeni albümüyle birlikte sahneyi ele alan Fatih Kısaparmak'ın şarkıları göz yaşlarını akıttı. Sivel Can ve Hakan Altun göz yaşlarını tutamayanlar arasında yer aldı.

Şarkılar Bizi Söyler'de şok eden anlar!

Kimse göz yaşlarını tutamadı!

Sürprizlerin birbiri ardına geldiği Şarkılar Bizi Söyler programında şok edici bir an yaşandı. Fatih Kısaparmak'ın Mor Salkımlı Sokak şarkısını söylediği sırada eşi sahneye giriş yaptı. Fatih Kısaparmak'ın eşi Şebnem Kısaparmak şaşkınlık verici anlara neden oldu. Şarkının en güzel yeri olarak bilinen şiir kısmında Şebnem Kısaparmak'ın seslenmesi üzerine olanlar oldu. Şaşkınlık ile arkasını dönen Fatih Kısaparmak mutluluktan havalara uçtu.

Programın en can alıcı noktalarından birisi ise müzik dünyasında yeni yeni yetişen, Fatih Kısaparmak ve Şebnem Kısaparmak'ın oğulları Kaan Kısaparmak oldu. Fatih Kısaparmak sahnede Bu Adam Benim Babam isimli parçayı söylerken o sırada oğlu Kaan Kısaparmak şarkıya giriş yaptı. Eğlence dolu anlar yaşayan Kısaparmak ailesi arasında duygusal bir an meydana geldi. Şarkı söyleme faslından sonra baba ile oğul ellerine bağlamalarını alarak türkü söylemeye başladı. Baba ile oğul arasında yaşanan düet ise stüdyoda yer alanları duygulandırdı. 

Etiketler

Program   Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış