Seversin Dizisi Bomba Gibi Geliyor! İlk Fragmanı Milyonlarca Kişi İzledi

9 Mayıs 2022 11:46 Güncelleme : 9 Mayıs 2022 11:46

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yerini alması beklenen Seversin dizisi son zamanların en çok merak edilen dizileri arasında bulunurken sosyal medya da tartışılmaya başladı. Merak içerisinde beklenen dizi ile ilgili önemli gelişmelerin gündeme gelmesi izleyicileri heyecanlandırdı.

Seversin Dizisi Bomba Gibi Geliyor! İlk Fragmanı Milyonlarca Kişi İzledi

Kanal D’nin yaz sezonu için hazırlanan Seversin dizisinin klibinin yayınlanmasının ardından adeta tüm izleyiciler büyük bir heyecan ile araştırmalarını yapmaya başladı. Dizinin kamera arkası görüntüleri gündeme gelmesi ile büyük bir heyecan ile beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağına dair araştırmalar dikkatleri üzerine çekti. Kamera arkası görüntülerden klip hazırlanması üzerine izleyici kitlesine sunulan dizi büyük bir ilgi odağı olmasıyla beraber büyük bir iddia ile gündeme gelmesi bekleniyor. Aslı Demirer’in seslendirmesini yaptığı klip şarkısının yayınlanmasının ardından herkes büyük bir ilgi ile klibi dinlemeye başladı. Büyük bir ilgi odağı olan dizinin ne zaman yayınlanacağına dair soruların ardı arkası kesilmesi. Dizinin kamera arkasında parça parça görüntülerin ekranlara yansıması tüm izleyicilerin ilgisini çekerken dizinin konusu merak edilmeye başlandı. İşte, Seversin dizisi ile ilgili önemli gelişmeler…

Seversin Dizisinin Konusu Nedir?

Seversin dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen muazzam diziler arasında yerini alacak. Güne iddialı olarak başlayan dizi ile ilgili önemli gelişmeler tüm izleyici kitlesini heyecanlandırdı. Dizinin ana karakterleri arasında bulunan Asya üniversite okuma hayalleri kurması ile birlikte AVM’de çalışan genç bir kız. Hayata karşı bakış açısı hep siyah ve beyaz olan iki gencin bir araya tesadüfen gelmesi ile adeta hayatlarında değişiklik yaşanacak. Asya kendini hiç ummadığı bir durumda bulurken tüm izleyiciler büyük bir heyecan ile adeta ekranlara kilitlenecek. 

Seversin Dizisinin Konusu Nedir?

Seversin Dizisi Oyunları Kimler?

Seversin dizisinin oyuncu kadrosu da son zamanların en çok merak edilen konuları arasında bulunurken tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Birbirinden farklı ünlü ve başarılı oyuncuların bir araya gelmesinin ardından Burak Yörük ve İlayda Alişan’ın başrol oyunculuğu ile adeta yaz sezonuna damgasını vuracak. Aynı zamanda oyuncu kadrosu içerisinde Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağğez, Halil İbrahim Kurum ve Yiğit Dikmen gibi birbirinden farklı başarılı oyuncuları bulunması ile hayranları dizinin ekranlara gelmesini büyük bir heyecan ile beklemeye başladı. 

Seversin Dizisi Oyunları Kimler?

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış