Seat Leon'dan 10 Yılın Büyük Fırsatı! Son Kez Araba Almak İsteyenleri Buraya Alalım

27 Mayıs 2022 12:45 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 12:45

Seat Leon, bugüne kadar gördüğümüz en inanılmaz araba modellerinden bir tanesi. Özellikle son on yıl içerisine üretilen tüm teknolojilerin çok daha üstünde bir araç olduğu için insanlar ona güvenli bir şekilde tercih ediyor. İşte 2022 Mayıs ayı Seat Leon fiyat listesi.

Seat Leon'dan 10 Yılın Büyük Fırsatı! Son Kez Araba Almak İsteyenleri Buraya Alalım

Son günlerde fark edilen en büyük fark, artık Seat Leon’ların çok daha kaliteli bir araba modeli olduğudur. İnsanlar artık Seat Leon’u tercih ederken sadece fiyatı ya da görünümü açısından değil aynı zamanda verdiği güven hissiyatından dolayı da tercih ediyor. Güven veren bir arabanın da fiyatı ne kadar olursa olsun, her zaman tercih edilen, tutulan hatta çok sevilen bir araba modeli olur. Ancak Seat Leon’da asla öyle bir şey yok, şimdilerde bir arabadan beklentimiz ne ise tamamını karşılayan Seat Leon, bir de üstüne fiyat konusunda da bizlere yardımcı olabiliyor. Normal bir marka olacak olsa ya fiyattan ya da kaliteden kırardı ancak Seat Leon için böyle bir durum söz konusu değil. Hem üst düzey kalite hem de uygun fiyat.  

Seat Leon Mayıs 2022 Fiyat Listesi

  • 1.0 eTSI 110 HP DSG Style: 595 bin TL
  • 1.5 TSI ACT 130 HP FR: 595 bin TL
  • 1.5 eTSI ACT 150 HP DSG FR: 685 bin TL 

Seat Leon Mayıs 2022 Opsiyon Fiyat Listesi

Ön Kol Dayama, Üç Bölgeli Otomatik Klima, Isı Kontrollü Arka Orta Havalandırma Kanalı, Arkada Aydınlatmalı USB-C Çıkışları, Kablosuz Şarj Ünitesi, Geri Görüş Kamerası, Koyu Karartılmış Arka Camlar, Ön Koltuklarda LED Ayak Aydınlatmaları ve Anahtarsız Giriş Sistemi: Tüm bu opsiyonların toplam bedeli 7 bin TL 

Seat Leon Mayıs 2022 Fiyat Listesi

Seat Leon Ayrıntıları

Seat Leon’un yukarıda görmüş olduğunuz opsiyonları tek bir pakettir. Bunları ilave olarak eklemek istediğinizde tamamını satın almak durumundasınız. Tek bir parça ya da tek bir adet ürün satın alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Genelde insanlar bunu karıştırabiliyor, tek tek neden fiyat verilmediği konusunda. Ancak hepsi yedi bin lira tutan hepsi çok önemli bir aslında toplu bir şekilde çok uygun hale geliyor. 

Etiketler

Gündem