Nihal Candan Yine Öyle Görüntüler Verdi ki Karşı Cinsine Resmen Yürek Hoplattı! İşte O Görüntüler

13 Mayıs 2022 11:32 Güncelleme : 13 Mayıs 2022 11:32

İşte Benim Stilim yarışması ile ün kazanan ünlü isim Bahar Candan’ın kız kardeşi Nihal Candan sosyal medya üzerinde paylaştığı görüntüler ile çok konuşulan bir isimdir. Nihal Candan’ın son paylaştığı görüntü adeta yeri göğü inletirken tüm dikkatleri üzerine çekti.

Nihal Candan Yine Öyle Görüntüler Verdi ki Karşı Cinsine Resmen Yürek Hoplattı! İşte O Görüntüler

İşte Benim Stilim yarışması ile ün kazanan ve cüretkar pozları ile gündeme gelen Nihal Candan teknenin üzerinde paylaştığı poz paylaşım rekoru kırdı. Dantelli iç çamaşır ile sosyal medyayı sallayan ünlü isim görenlerin adeta yüreğini hoplattı. Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler sosyal medya da sürekli tuhaf pozlar ile gündeme gelirken Nihal Candan’ın son paylaştığı bu fotoğraf adeta sosyal medyaya bomba gibi düştü. Nihal Candan kötü yorumları kabul etmediğini belirterek takipçilerine ‘’Kilom ile ilgili eleştiri yapmayın’’ notunu düşerek uyardı. Tatil sezonunu erken başlatan isimler arasında bulunurken dantelli iç çamaşırlı pozu herkesin ağzını açık bıraktı. Geçtiğimiz günlerde sütyensiz paylaşımlarda bulunan Nihal Candan magazin ve sosyal medya da dillere destan olması ile tanınabilirliğini arttırmıştı. Nihal Candan öyle bir itiraf da bulundu ki görenler ‘’Yok artık’’ dedi. İşte, Nihal Candan ile ilgili gelişmeler…

‘’Kilomu Eleştirmeyin’’

Kilosu ile ilgili takipçilerine küçük bir uyarı da bulunan Nihal Candan ‘’Kilom hakkında konuşmayın’’ ifadelerini kullanarak en çok konuşulan isimler arasında bulundu. Nihal Candan ‘’Hastayım arkadaşlar’’ ifadesini kullanınca hayranları ve takipçilerini korkuttu. Nihal Candan’ın rahatsızlığı ne? Sorusu sık sık gündemimize gelmesinin ardından ‘’Anoreksiya yemek bozukluğu rahatsızlığım var’’ itirafında bulunması ile herkesi şaşırttı. Nihal Candan ‘’Ya çok yiyorum ya da hiç yemiyorum’’ diyerek sözlerine devam etti. Bu sebepten ötürü kilo ile ilgili eleştiri yapılmaması için ufak bir uyarıda bulundu.

‘’Kilomu Eleştirmeyin’’

‘’Hiçbir şey Göründüğü Gibi Değil’’

Nihal Candan kilosu ile ilgili büyük bir problem yaşarken sosyal medya üzerinde gelen tepkilere sert bir eleştiri yaptı. Son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken ‘’Hiçbir şey göründüğü gibi değil. İnsanları kilo ile eleştirmek çok saçma. Klavyesi olan çok zayıfsın kaburgaların sayılıyor diyerek eleştiriyor. Ancak insanların sağlık problemi olabileceğinden emin olabilirsiniz’’ ifadelerini kullanarak takipçilerine hayranlarına sert bir eleştiri de bulundu.

‘’Hiçbir şey Göründüğü Gibi Değil’’

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat