Müge Anlı 'açık olarak paylaşacağım' dedi herkesi ayağa kaldırdı! Bakın canlı yayında ne paylaştı

5 Kasım 2022 09:50 Güncelleme : 5 Kasım 2022 09:50

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her yeni bölümüyle sosyal medyada gündem olmayı başaran programda yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatıyor. Geçtiğimiz gölümde babası tarafından kaçırıldığı söylenilen Azerbaycanlı kadınının videosunu canlı yayında oynattı. İşte şok eden anlara dair tüm detaylar...

Müge Anlı 'açık olarak paylaşacağım' dedi herkesi ayağa kaldırdı! Bakın canlı yayında ne paylaştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yok artık dedirten olay!

ATV ekranlarında yayın hayatına kaldığı yerden devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programında heyecan devam ediyor. Müge Anlı'nın sunuculuğunda gündüz kuşağının en sevilen programı olarak bilinen Müge Anlı ile Tatlı Sert'in geçtiğimiz bölümü olay oldu. Programda yayınlanan görüntüler milyonları şoke etti. Yayınlanan görüntüler hakkında açıklamalar yapan Müge Anlı, "Bu görüntüler tüm vatandaşları harekete geçirecek" ifadelerini kullandı. Ekranlarda yer alan videoda 30 tane kadar hap içen, intihara teşebbüs eden adamın 4 yaşındaki çocuğunun annesinden kaçırdığın iddialar arasında yer alıyor.

Yaşanan olaylar üzerine Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran 25 yaşındaki Azerbaycan uyruklu Nurane Paşeyeva yardım istedi. Nurane Paşeyeva yaptığı açıklamada, "4 yaşındaki kızım Emine Akça, babası Müslüm Akça tarafından kaçırıldı, ben kendisine ulaşamıyorum. Babası bana çok takıntılı, aslında derdi kızım değil" sözlerine yer verdi. Yardım isteyen kadına normalde bu tarz konula ile ilgilenmediğini belirten Müge Anlı bazı açıklamalarda bulundu. Azerbaycan uyruklu kadının izlettiği videodan oldukça etkilenen Müge Anlı ise olayın üstüne düşeceğini belirterek açıklama yaptı. Müge Anlı, "Yüzünü açık olarak yayınlayacağım. Bu ruh halindeki birinin dört yaşında bir kız çocuğu ile olmasını şahsen doğru bulmadım" sözleriyle izleyicilerin gönlünü bir kez daha kazandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yok artık dedirten olay!

Anneyi kızından ayırdı!

Azerbaycan uyruklu Nurane tarafından izletilen videoda adamın elinde bir avuç dolusu hap bulunuyordu. Videoda, "Nurane ben kendimi öldüreceğim" diye bağırıyor. Görüntüleri izleyen gündüz kuşağı program sunucusu Müge Anlı, tüm yetkilileri ve vatandaşları kırmızı alarma sokacak bir video olduğunun altını çizdi. İntihara teşebbüs eden Müslüm Akça isimli kişinin videosunu açık açık tüm izleyenleri ile paylaştı.

Yayınlanan video hakkında açıklamalarda bulunan Müge Anlı, "Bu ruh halindeki birine 4 yaşındaki çocuğu yan yana getiremedim" sözlerine yer verdi. 

Etiketler

Program  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış