MHP'li Eski Vekil, Melis Sezen'e Sütyen Giymemiş Dedi! Ortalık Birbirine Girdi

13 Mayıs 2022 08:01 Güncelleme : 13 Mayıs 2022 08:01

MHP eski Millet Vekili Ahmet Çakar son zamanların en çok eleştiri alan isimleri arasında bulunması ile adeta sosyal medyayı salladı. Melis Sezen’in galada ki kıyafetini eleştiren MHP’li eski Milletvekili tüm dikkatleri üzerine çekti.

MHP'li Eski Vekil, Melis Sezen'e Sütyen Giymemiş Dedi! Ortalık Birbirine Girdi

Melis Sezen galaya katılırken giydiği kıyafetin şıklığı tüm takipçileri ve hayranları tarafından büyük beğeni yağmuruna tutulmasının ardından eski Milletvekili Ahmet Çakar’ın sözleri sosyal medyayı birbirine kattı. Eski Milletvekili Ahmet Çakar öyle sözler kullandı ki adeta bu sözleri görenler ‘’Ahlak bekçisi misin?’’ soruları ile gündeme bomba gibi düştü. Ünlü isim Melis Sezen bu ifadeleri duyunca büyük bir şaşkınlık yaşaması ile adeta ne diyeceğini bilemedi. Ahmet Çakar’ın bu sözleri tüm herkesi kızdırırken ‘’Özgürlük sizin gibi bencil insanlar yüzünden yok. Sizin yüzünüzden kadınlar ölüyor’’ yorumları resmen havalarda uçuştu. Ahmet Çakar ‘’Sütyen giymemiş. Göğüs dekoltesi göbeğine kadar iniyor’’ ifadelerini kullanması ile büyük bir savaş başlatarak adeta tüm tepkileri üzerine çekti. İşte, konu ile ilgili önemli gelişmeler…

Hazal Kaya’dan Destek Mesajı Geldi

Ünlü oyuncu Hazal Kaya meslektaşı Melis Sezen için destek mesajları atması ile gündeme gelirken adeta herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncu Hazal Kaya bu düşüncelerin doğru olmadığını savunması üzerine eski MHP Milletvekiline sert eleştiriler de bulundu. Ünlü oyuncunun bu sert eleştirileri resmen ayakta alkışlanarak herkesi derinden etkiledi. Hazal Kaya bu destek mesajı ile gündeme bomba gibi düşerken diğer ünlü oyuncu meslektaşları da Melis Sezen’e destek mesajlarını yağdırdı. Ahmet Çakar sosyal medya ve magazin dünyasının en büyük eleştirilerini alması ile gün yüzüne çıkarak adeta ağzı açık kaldı. 

Hazal Kaya’dan Destek Mesajı Geldi

‘’Haklıyken Haksız Duruma Düştüm’’

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar ‘’Haklıyken haksız duruma düştüm’’ ifadelerini kullanarak tepkilerini gösterirken bu durumun normalleştirilmemesi gerektiğine dair önemli vurgulamalar da bulundu. Ahmet Çakar’ın bu sözleri adeta herkesi çılgına döndürürken görenler neye uğradığını şaşırdı. Ahmet Çakar ise üzerine gelen tepkilere sessiz kalmayı tercih ederek en son yaptığı büyük eleştirilerden sonra net bir açıklama yapmadı. Hazal Kaya ve tüm kadınları Melis Sezen için destek mesajları yağdırması ile adeta sosyal medyayı salladı. Ünlü ve başarılı oyuncu Melis Sezen bu destek mesajı ile yüzünden gülücükler eksik olmadı.

‘’Haklıyken Haksız Duruma Düştüm’’

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat