Merve Boluğur'dan Yine Göğüs Dekolteli Poz! ''Birisi Şuna İş Versin Artık''

27 Mayıs 2022 14:15 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 14:15

Ünlü ve başarılı oyuncu Merve Boluğur yine sosyal medya üzerinde paylaştığı poz ile magazin dünyasını ve sosyal medyayı salladı. Bu sefer hayranları ünlü oyuncu için o kadar sert eleştiri yaptı ki Merve Boluğur bu eleştiriyi görünce gözlerine inanamadı.

Merve Boluğur'dan Yine Göğüs Dekolteli Poz! ''Birisi Şuna İş Versin Artık''

Merve Boluğur’un son zamanlarda sürekli göğüs dekolteli ya da mini elbiseli pozları ile gündeme gelmesi pek çok takipçisini rahatsız etmeye başladı. Merve Boluğur son zamanlarda özellikle yazın gelmesi ile yaptığı bu paylaşımlar tüm eleştirileri üzerine çekti. Ünlü oyuncunun takipçileri ‘’Birisi şuna iş versin artık’’ yorumlarında bulunurken bu tarz pozları sosyal medya da paylaşmaması için istekte bulundu. Takipçileri yoğun bir iş hayatına girse de fotoğraf paylaşmaya zamanı kalmasa dileklerinde bulunurken ünlü oyuncu bu eleştirileri görünce neye uğradığını şaşırdı. Ünlü oyuncunun göğüs dekolteli pozlarının yanı sıra sütyensiz pozları da güne damgasını vurdu. Ünlü ve başarılı oyuncu bu pozları paylaşmaya devam edeceğini belirtmesi ile güne damgasını vurdu. Takipçilerinden sert eleştiriler almasına rağmen bu tarz paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğini vurgulayan ünlü oyuncu herkesi şaşkına uğrattı. İşte, Merve Boluğur ile ilgili detaylar…

Merve Boluğur’dan Dekolteli Poz

Merve Boluğur’dan gelen dekolteli poz sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Takipçileri ‘’Yeter artık şu eleştirileri bir umursa’’ yorumlarında bulunurken ünlü oyuncunun ‘’Herkes ne paylaştığı ile özgür ben paylaşmaya devam edeceğim’’ yorumlarında bulunması birçok takipçisini endişelendirdi. Bu eleştiriler ile güne bomba gibi oturan ünlü oyuncu birçok takipçisini kaybetme yoluna giderken güne damgasını vurdu. Merve Boluğur’un bu paylaşımları herkesi şaşkına uğratmasının ardından hala paylaşımlara devam edeceğini savunması takipçilerini kaybetmesine sebep oldu. 

Merve Boluğur’dan Dekolteli Poz

Merve Boluğur Hayranlarını Kaybediyor

Ünlü oyuncu Merve Boluğur sosyal medya üzerinde sürekli aktifliğini koruyan ve paylaşımları ile herkesi etkisi altına alan ünlü oyuncular arasında bulunurken güne damgasını vurdu. Ünlü oyuncunun bu halini görenler büyük bir şaşkınlık yaşarken takipçileri takipten çıkarak ünlü oyuncuya karşı tepkilerini koymaya başladı. Merve Boluğur son zamanlar da kaybettiği takipçiler ile gündeme gelirken herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncunun bu hali büyük tepki almasına rağmen sık sık paylaşımlarını yapmaya devam ediyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış