Masterhef ve Survivor Yarışmacısı Evinde Ölü Bulundu! Herkesten Şüpheleniliyor

11 Mayıs 2022 10:50 Güncelleme : 11 Mayıs 2022 10:50

İspanya’nın en ünlü isimleri arasında bulunan Jose Luis Losa’nın evinde ölü bulunması büyük endişe yarattı. Masterchef ve Survivor programlarına katılan ünlü isim tüm dikkatleri üzerine çekmesi üzerine takipçileri ile sosyal medya üzerinden sürekli iletişim içerisindeydi. Ünlü isim Jose Luis Losa’nın evinde ölü bulunması tüm dikkatleri üzerine çekerken adeta büyük şoke etkisi yarattı.

Masterhef ve Survivor Yarışmacısı Evinde Ölü Bulundu! Herkesten Şüpheleniliyor

İspanyanın en ünlü isimleri arasında bulunan Jose Luis Losa daha önce Masterchef yemek yapma ve sunma programı üzerinde ekranlarda ki yerini alırken aynı zamanda hayatta kalma programı Survivor’a da katılması ile adeta herkesi derinden etkilemişti. Ünlü İspanyol Jose Luis Losa’nın evinde ölü bulunması tüm hayranları kahretti. Daha önce de 2016 yılının şampiyonu olan ünlü isimin evinde ölü bulunması büyük şok etkisi yaratırken ölümünün sebebi büyük bir merak içerisinde araştırılmaya başlandı. Yakın çevresi ve dostları Losa’nın evinde intihar ettiğine dair şüphelerini belirtmesi ile gündem de ki yerini aldı. İşte, Masterchef ve Survivor’ın ünlü yarışmacısı Jose Luis Losa ile ilgili önemli gelişmeler…

Jose Luis Losa Neden Vedat Etti?

İspanya da ki Survivor ve Masterchef programları ile ün kazanan ünlü Losa’nın evinde ölü bulunması herkesi derinden etkiledi. Ünlü ismin eşi birkaç ay öncesinde şeker hastalığına yakalanarak ciddi problemler yaşadı. Bu doğrultusu da şeker hastalığına bağlı kalp krizi geçirerek Jose Luis Losa’nın eşi vefat etmişti. Losa eşinin ölümünden sonra bir türlü kendini toplayamadığını söyleyen yakın arkadaşları ‘’Hayat ile bağlarını koparmıştı çok öncesinden’’ yorumlarında bulunması ile ünlü ismin intihar ettiğine dair önemli şüpheler ve iddialar gündemimizde ki yerini aldı. 

Jose Luis Losa Neden Vedat Etti?

‘’2 Çocuk Babasıydı’’

Jose Luis Losa 2 çocuk babası dinamik bir adamdı. Geçtiğimiz aylarda eşini kaybettikten sonra bir türlü kendini toplayamayan ünlü ismin evinde ölü bulunması herkesi şaşırttı. Jose Luis Losa zor günler geçirirken kullandığı ifade herkesin dikkatini çekti. Gündeme gelen iddialara gören ‘’Hayatımın aşkı olmadan yaşamak çok kötü’’ ifadeleri kullandığı bildirildi. Aynı zamanda üzerinde ki bu baskıyı azaltmak ve çocukları için ayakta durmak zorunda olduğu için tıbbi yardım aldığını belirtmesi ile gün yüzüne çıktı.

‘’2 Çocuk Babasıydı’’

Etiketler

Program  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış