Karısını Arabada Başkası İle Bastı!

20 Mart 2022 21:13 Güncelleme : 20 Mart 2022 21:19

Brezilya'nın Planaltina kentinde yaşayan dövüş antrenörü Eduardo Alves, uzun süredir ortalıkta olmayan karısını aramaya çıktığında park halindeki arabasının sallandığını fark etti. Arabanın yanına yaklaşan Alves, karısıyla evsiz bir adamı cinsel ilişkiye girerken yakaladı. Alves'in dövdüğü adam, hastaneye kaldırıldı.

Karısını Arabada Başkası İle Bastı!

Brezilya'nın Planaltina kentine bağlı Jardim Roriz Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olaya göre dövüş antrenörü Eduardo Alves, evinde bir süre bulamadığı karısını aramak için dışarı çıktı.

ARABASINI SALLANIRKEN GÖRDÜ

Arabasında bir gariplik olduğunu fark eden Alves, hemen aracına doğru koştu. Bu sırada karısını gören Alves, yanında da bir adam olduğunu fark etti. Adamın önce karısına tecavüz ettiğini düşünen Alves, daha sonra durumu anlamasıyla birlikte evsiz adamı hastanelik etti.

ARABASINI SALLANIRKEN GÖRDÜ

Üzerini giydikten sonra arabadan inen ve kocasını durdurmaya çalışan kadın, evsiz adamın hastanelik olmasına engel olamadı. Federal Bölge Sivil Polisi olayla ilgili soruşturma başlatırken, kadının yakın bir arkadaşına "Evsiz adama yardım etmem konusunda bana bir mesaj geldi, bu yüzden yaptım" dediği iddia edildi.

İşte o anlar


Etiketler

Video Galeri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış