İstenmeyen Tüylerimden Bedavaya Kurtulmak İstiyorum Diyenler Buraya! Bu Formülle 6 Ay Tüylerden ve Kıllardan Kurtulacaksınız!

6 Haziran 2022 22:15 Güncelleme : 6 Haziran 2022 22:15

İstenmeyen tüyler hem kadın hem erkekler için tam bir baş belasıdır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak aslında çok basit. Ama bu basit yöntemleri uygulamak yerine yanlış yöntemler ile tüylerin daha fazlası çıkması sağlanıyor. İşte, istenmeyen tüylerden kurtulma için mucizevi yöntemler…

İstenmeyen Tüylerimden Bedavaya Kurtulmak İstiyorum Diyenler Buraya! Bu Formülle 6 Ay Tüylerden ve Kıllardan Kurtulacaksınız!

İstenmeyen tüyler en can sıkıcı durumlar arasında bulunurken bu tüylerden kısa süre içerisinde kurtulmak mümkün. İstenmeyen tüylerin yanlış yöntemler ile alınması tüylerin gürleşmesini ve daha fazla çıkmasını sağlıyor. Bu durumun en iyi örneği jilettir. Jilet ile istenmeyen tüyler alındığı zaman içerisinde hem çok daha hızlı uzuyor hem de tüylerin gürleşmesi sağlanıyor. Ancak istenmeyen tüyleri doğru bir şekilde alırsanız tüylerin daha uzun soluklu çıkmasını sağlayabilirsiniz. Size bahsedeceğimiz bu yöntem sayesinde tüylerden 6 ay kadar kurtulacaksınız. Cildiniz 6 ay pürüzsüz ve tertemiz olacak. Aynı zamanda bu yöntemi sık sık tekrarlarsanız bu sürenin uzamasını da sağlayabilirsiniz. İşte, istenmeyen tüylerden 6 ay kurtulmak için muazzam yöntem…

İstenmeyen Tüylere Elveda Ettiren Yöntem: Ağda Sonrası Soğan Kürü

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en iyi yöntemler arasında soğan kürü dikkatleri üzerine çekiyor. Ağda sonrasında kullanacağınız bu kür sayesinde tüylerin çıkışını engelleme fırsatını bulabiliriniz. İstenmeyen tüyler için kullanılan bu yöntemin tüy dökme özelliği yoktur. Bu sebepten en etkili sonucu almak için muhakkak ağda yapmalı ve ağdadan sonra bu kürü uygulamalısınız. Soğan kıl köklerinin zayıflamasını sağlayarak zaman içerisinde geç çıkmasını sağlar. Aynı zamanda bir bakmışsınız tüy kökleri tamamen yok olmuş ve bir daha tüyleriniz hiç çıkmamış olacak. Ağda sonrasında bu yöntemi uyguladıktan sonra düzenli olarak haftada 1 defa duştan önce uygularsanız tüylerin çıkış süresini daha fazla uzatabilirsiniz. Bunun için önceleyerek soğanı rendeleyin. Soğandan çıkan suyu ağda yaptığınız bölgeye masaj yaparak sürün. Ardından 1 saat bekledikten sonra temizleyebilirsiniz. Düzenli olarak kullanırsanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

İstenmeyen Tüylere Elveda Ettiren Yöntem: Ağda Sonrası Soğan Kürü

Portakal Kabuğuyla Kökten Çözüm

İstenmeyen tüyler için portakal kabuğuyla kökten çözüm bulabilirsiniz. Portakal kabuğunun tüy dökücü özelliği sayesinde kıl köklerinizin zayıflamasını sağlayacak. Bunun için öncelikle portakalların beyaz kabuğunun çok almadan soyun. Portakal kabuklarını robottan geçirin ve içerisine 1 yemek kaşığı kadar zeytinyağı ekleyin. Kremsi bir yapıya ulaşan bu karışımı ağda sonrasında istenmeyen tüylerin üzerine sürerek 45 dakika kadar bekleyin. Ardından temizleyin. Bu kür sayesinde kısa süre içerisinde tüylerinizden kurtulabileceksiniz. 

Portakal Kabuğuyla Kökten Çözüm

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış