İşte Benim Stilim Yarışmacısı Neslihan Doğrusöz, Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Görenler Fotoğrafı Telefonuna İndiriyor

27 Mayıs 2022 19:45 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 19:45

İşte Benim Stilim yarışması ile büyük ün kazanan isimler arasında yerini alan Neslihan Doğrusöz son zamanlara damgasını vurdu. Neslihan Doğrusöz’ü görenler tanıyamazken adeta şoke oldu. Ünlü fenomen sosyal medyayı salladı.

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Neslihan Doğrusöz, Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Görenler Fotoğrafı Telefonuna İndiriyor

Ünlü fenomen Neslihan Doğrusöz’ün paylaştığı görüntüler sosyal medyanın gündemine düşerken adeta herkes şaşkına döndü. Neslihan Doğrusöz’ün bu paylaşımı herkesi şaşkına uğratırken görenler gözlerine inanamadı. İşte Benim Stilim yarışmasında genç ve dinamik olan ünlü fenomeni görenler ‘’Bu sen olamazsın! Ne yaptın kendine?’’ yorumları ile gündeme bomba gibi düşerken adeta tüm dikkatleri üzerine çekti. İşte Benim Stilim yarışmacısı Neslihan Doğrusöz son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken yaptığı paylaşım ile adeta sosyal medyayı sallayan ünlü fenomenler listesine eklendi. Bu paylaşımdan sonra ‘’Yok artık’’ yorumları dikkatleri üzerine çekerken görenler ünlü fenomenin yarışmada ki Neslihan Doğrusöz olduğuna inanmak istemedi. İşte, Neslihan Doğrusöz ile ilgili detaylar…

Sosyal Medya Gündeminde Yerini Aldı

Ünlü ve başarılı fenomen İşte Benim Stilim yarışması ile gündem de ki yerini almasının ardından şimdiki halini görenler resmen gözlerine inanamadı. Ünlü fenomen yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın gündemine düşüncü ‘’İşte Benim Stilim’’ ile tekrardan anılmaya başlandı. Ünlü fenomenin yarışmada ki kadın olduğuna inanılmazken adeta güne damgasını vurdu. Ünlü fenomenin son paylaşımı o günlerden eser kalmadığını gösterirken saçlarını uzatması gözlerden kaçmadı. Ünlü fenomen geçtiğimiz günler de aşka yelken açması ile dikkatleri üzerine çekmesinin ardından özel hayatıyla herkesin göz bebeği oldu. Güzelliğine güzellik katan ünlü ve başarılı fenomen binlerce takipçisinden büyük övgüler aldı. 

Sosyal Medya Gündeminde Yerini Aldı

Takipçilerinden Övgü Yağmuru

Ünlü fenomen Neslihan Doğrusöz’ün tüm dikkatleri üzerine çekmesi herkesin büyük bir merak ve heyecan içerisinde araştırılan isimleri arasında bulunmasının ardından güne damgasını vurdu. Ünlü fenomenin paylaşımında sonra tekrardan uzun yıllar önce katıldığı İşte Benim Stilim yarışması ile anılması herkesin dikkatini çekti. Yarışmada ki halinden eser kalmayan ünlü fenomen takipçileri tarafından ‘’Gerçekten o sen miydin?’’ yorumlarının yapılmasına sebep olması ile güne damgasını vurdu. Ünlü fenomen ‘’Evet benim evrime inanmayanlara gelsin’’ ifadelerini kullanarak gülümsedi. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış