İslam Memiş'ten Altın Yatırımcısına ''Aman Bu Tarihte Dikkatli Olun, Tüm Malvarlığınızı Kaybedersiniz''

27 Mayıs 2022 21:30 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 21:30

İslam Memiş, verdiği önemli bilgiler sayesinde insanların altın gibi önemli yatırım aracından dahi zarar etmesini engelliyor. Altın gibi önemli bir yatırım aracında dahi zarar etmek mümkün mü, tabii ki evet. Ancak İslam Memiş gibi önemli isimleri dinleyerek yatırım yapılınca hayır. İşte ayrıntılar.

İslam Memiş'ten Altın Yatırımcısına ''Aman Bu Tarihte Dikkatli Olun, Tüm Malvarlığınızı Kaybedersiniz''

İslam Memiş, altın yorumları açısından en dinlenmesi gereken ve mutlaka altın yatırımı öncesinde verdiği noktalara dikkat edilmesi gereken isimlerden. Son altı ay içerisinde o kadar fazla altın yorumu yaptı ki insanların altın konusunda çok ciddi oranda kâr elde etmesine olanak sağladı. Bu sadece Rusya ve Ukrayna savaşı sonrası değil savaş öncesinde de gerçekleşen en önemli ayrıntılardan bir tanesiydi. 600 lira bandında, insanlara altın alınması gerektiğini ve 750 lira bandına kadar çıkacağını belirten İslam Memiş, altının çıktığı tarihe kadar her ince ayrıntıyı doğru tahmin etti. Bu sebeple de artık insanların altın yatırımı öncesinde İslam Memiş’i dinliyor olmasının en temel sebebi bu doğru bilgiler oldu. Şimdi de öyle tahminlerde bulundu ki altın hakkında kaçılması gereken noktayı da belirtmiş oldu. İşte ayrıntılar. 

İslam Memiş: Altın Yükseldiği Gibi Çakılmasını da Bilir

Evet, altın yükselecek bu hiç kuşkusuz. Hatta yükseliş trendini Ağustos ve Ekim aylarına kadar da sürdürecektir. Ancak oluşan hacimsizlik ile beraber Ekim ayı itibari ile düşüş ve yatay trendler görülecektir. Nasıl ki çıktı, o şekilde de bir nebze geriye saracaktır. Bu durumlara şimdiden hazırlıklı olmakta aşırı fayda var. İnsanların bugünlerde altın gibi çok önemli ve değerli bir madenden dahi zarar etmesi mümkündür. Ancak gerekli uyarılara göz gezdirilse dahi altından zarar etmenin önüne geçilebilir.

İslam Memiş: Altın Yükseldiği Gibi Çakılmasını da Bilir

Altın Ne Zaman Yükselir, Ne Zaman Düşer?

Altın hakkında en genel ifade şu şekilde verilebilir: Altın yaz ayları başlangıcında yükselen ve yaz aylarının bitmesi ile beraber altında aşırı düşüş görülebilir. En kötü ihtimalle altın alımları devam etse dahi altın yatay seyreder. Çünkü kış aylarında altına olan hücum biter ve hacimsizlikten dolayı da altında düşüşler görülür.

Burada okuduklarınızı yatırım tavsiyesi olarak algılamamanız gerekir. 

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış