İslam Memiş ''Altına Sert Operasyon Çekecekler, Bu Sayede Altın Düşecek'' Diyerek Tarih Verip Uyardı

27 Mayıs 2022 11:45 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 11:45

İslam Memiş, yine son ayların dört dörtlük yorumunu yaptı. İnsanların dolar ve altından yana beklentilerinin büyük bir bölümünü tek başına karşılayabilen İslam Memiş, yine altın yorumları adına çok önemli bir adım atmış oldu. İşte ayrıntılar.

İslam Memiş ''Altına Sert Operasyon Çekecekler, Bu Sayede Altın Düşecek'' Diyerek Tarih Verip Uyardı

İslam Memiş, bilindiği üzere çok değerli yorumları ile insanların altın ve döviz çeşitlerindeki yatırımlarını korumak ve insanların bu tasarruf yatırımlarından zarar etmesini engelliyor. Böylesine mükemmel bir yorum yapabiliyor olmak, insanların da otomatik olarak altın ya da herhangi bir tasarruf yatırımından otomatik olarak zarar etmesini engelliyor. Bugünlerde pek eşi benzeri bulunmaz bir şey çünkü İslam Memiş’in yaptığı yorumu ‘danışmanlık’ adı altında aylık faturalı bir şekilde hizmet verenler var. Hal böyle olunca da olabildiğince fazla sayıda İslam Memiş’in altın yorumları sayfasını okumalı, Youtube kanalını takip etmeli ve insanların bu denli büyük bir nimet. Böyle olunca da bazı insanlar zaten takip eder hale geldiler. Okurlarımızın da tıpkı diğer insanlar gibi İslam Memiş’i daha yakından takip etmelerini öneriyoruz.  

İslam Memiş ''Altına Sert Operasyon Çekecekler, Bu Sayede Altın Düşecek''

İslam Memiş, yakın zamanda öyle bir yorum yaptı ki insanların bu korkuyla ne yapacaklarını şaşırmadan akıllıca hareket etmelerini sağladı. Çünkü altın çok değerli bir maden ve bu değer her geçen gün daha da fazla olacak, insanlar altına yöneldikçe altının TL bazında değeri yükselecek. Ancak altın, yükseliş trendi içerisinde olduğu kadar bir o kadar da düşüş trendine girmesi gereken bir varlıktır. Çünkü bir varlık sürekli yükselemez, bir zamanlarda da düşmesi ve hatta düzeltme yapması beklenir. Tıpkı kripto paralar ya da Borsa İstanbul’da olduğu gibi veriler sürekli yeşil gösteremez. Bu fiyatlanma grafiğine aykırı bir şeydir, tıpkı uçakların sürekli uçması gibi. Uçaklar da sürekli uçamaz, bir yerde inmesi ve dinlenmesi beklenir.  

İslam Memiş ''Altına Sert Operasyon Çekecekler, Bu Sayede Altın Düşecek''

Altının Düşeceği Tarih Ekim – Kasım Ayları

Altının düşüş göreceği tarih Ekim ve Kasım ayları olduğunu iddia ediyor, pek çok ekonomist gibi İslam Memiş’te. Ancak bu tarihlerde elinizde bulunan varlık olan altının değeri günlük kapanışlarda yüzde 2 ile 10 arası oran verirse işte o haftalarda artık altınınızı satmayı planlayabilirsiniz. Çünkü artık düşüş trendi başlamış demektir. Kârınızı alın ve çıkın.

Burada gördükleriniz yatırım tavsiyesi değildir. 

Etiketler

Ekonomi