İbrahim Tatlıses'in Gelini Yasemin Şefkatli'den Cesur Pozlar! Böylesi Ne Görüldü Ne Duyuldu

27 Mayıs 2022 20:15 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 20:15

İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli sosyal medya hesabında cesur fotoğrafı ile adeta beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Cesur poz paylaşan kesimlerin arasında ismini yazdıran ünlü isim Yasemin Şefkatli bu pozu ile herkesi şaşırttı.

İbrahim Tatlıses'in Gelini Yasemin Şefkatli'den Cesur Pozlar! Böylesi Ne Görüldü Ne Duyuldu

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ile evlenmesi ile dünya evine büyük bir adım attı. İdo Tatlıses eşi ile birlikte arka arkaya fotoğraflar paylaşması ile en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı. Ancak Yasemin Şefkatli’nin sosyal medya hesabında paylaştığı cesur poz dillere destan olurken adeta güne damgasını vurdu. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses bu cesur pozuna sert tepki gösterirken ünlü isimlerin aralarının açıldığına dair önemli iddialar gündeme geldi. İdo Tatlıses sürekli sosyal medya hesabı üzerinden karısıyla beraber fotoğraflar paylaşırken bu cesur pozdan sonra paylaşım yapmayı bıraktı. Gündeme gelen iddialara gören ünlü isimlerin aralarının açıldığı adeta herkesin dillerine dolandı. 

‘’Kayınbaban Kızmasın’’

Yasemin Şefkatli’nin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulunurken ünlü ismin hayranları ‘’Kayınbaban kızmasın dikkat et’’ yorumlarına maruz kalması ile gündemde ki yerini aldı. Yasemin Şefkatli gelen bu yorumlara ‘’Kızacağı bir şey görmüyorum. Gerçekten kadın kadının düşmanı olmuş şuna bak’’ ifadelerini kullanması ile güne bomba gibi oturdu. Yasemin Şefkatli paylaştığı pozda herhangi bir problem görmezken bakmak istemeyenlerin takipten çıkabileceğine dair önemli vurgulamalar da bulunması takipçilerini bir hayli şaşırttı. Yasemin Şefkatli ‘’Bazıları sadece eleştiri yapmak için doğmuş’’ ifadelerini kullanmasının ardından herkes üzerinde büyük bir şaşkınlık yaşanmaya başlandı. 

‘’Kayınbaban Kızmasın’’

Fiziği ile Gündeme Bomba Gibi Düştü

İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’nin cesur pozu magazin dünyasına ve sosyal medyaya bomba gibi yansırken adeta tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son zamanların en çok takip edilen fenomen isimleri arasında bulunurken İdo Tatlıses’in eşi olması onu dillere destan yaptı. Fiziği ile gündeme bomba gibi oturan ünlü isim son zamanlara damgasını vurmasını ile ‘’Fiziğini nasıl koruyorsun’’ yorumlarına maruz kaldı. Ünlü isim sürekli spor yaptığı görüntüleri paylaşması üzerine işin sırrını takipçileri ile paylaştı. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış