Hyundai, Öyle Bir İndirim Yaptı ki! Kaçıran, Oturur Günlerce Ağlar! Hyundai i10 2022 Fiyat Listesi

6 Haziran 2022 05:15 Güncelleme : 6 Haziran 2022 05:15

Hyundai, her geçen gün kampanyalar ve indirimlerle kendini geliştiren ve müşterilerine kendini sevdirmeyi başaran önemli bir araç markası oldu. Özellikle son üç ay içerisinde dokuz defa yapılan toplam kampanya sayısı ile milyonlarca Hyundai’yi yeni sahipleri ile buluşturdu.

Hyundai, Öyle Bir İndirim Yaptı ki! Kaçıran, Oturur Günlerce Ağlar! Hyundai i10 2022 Fiyat Listesi

Hyundai 2022 Mart fiyat listesi arayışı içerisinde olan okurlarımıza özel olarak hazırlamış olduğumuz bu rehber haberimizi dikkatli inceleyecek olursanız aşağıda tüm Hyundai marka model ve fiyatlarını göreceksiniz. Paketler ve indirim alan fiyatları da sizin için ayrıca belirttik. Hyundai, sadece kendini düşünen değil tüm Hyundai müşterilerini düşünen bir marka haline geldi. O sebeple 2022 yılının Mart ayında diğer markalara göre çok daha fazla araç satış rakamına sahip oldu. Siz de hemen aşağıdaki rakamları inceleyebilir, hayalini kurduğunuz o harika 2022 model Hyundai’ye kavuşabilirsiniz. Şimdi ise bize Hyundai i10 için yapılmış olan detaylı ve yüksek indirimli kampanyayı inceleyelim. 

Güncel Hyundai i10 2022 Model Kampanyası

Hyundai i10 için ara ara kampanyalar düzenliyor. Ancak ilk defa bu kadar detaylı bir kampanya düzenledi. Düzenlenen kampanya nezdinde Hyundai i10 satın almak isteyen okurlarımızın tamı tamına 100 bin TL’den daha fazla indirim alabileceğini belirtelim. Çünkü bu kampanya herhangi bir şekilde pazarlama almayacak ve reklamlarda oynatılmayacak. Bu sebeple duyuru olmadan da pek kimsenin ruhu duymayacak. Eğer aklınızda bir Hyundai i10 satın almak ve iyi bir yatırım yapmak varsa hemen bu haberi okuduktan sonra Hyundai işletmeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Genellikle her ilde bulunan Hyundai showroom merkezlerini ziyaret edebilir, telefondan arayabilir ve hemen kendinize en uygun renkli, en uygun fiyatlı ve sıfır kilometre Hyundai i10’u satın alabilirsiniz.  

2022 Model Hyundai i10 Fiyatı Ne Kadar?

2022 model Hyundai i10 fiyatı şu an için kampanyada. Normal şartlarda 295 bin TL olan sıfır kilometre Hyundai i10 fiyatı, kampanyalı olarak karşımıza yeniden çıkıyor. Kampanya fiyatında ise Hyundai i10 fiyatının 285 bin TL olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Bugün ülkenin neresinde olursanız olun Hyundai showroomlarından %2 ile %3 aralığında bir indirim de alabilmek söz konusu. Bu indirimle beraber yeni Hyundai i10 aracınızı 270 bin TL’ye kadar satın alabilirsiniz. Kredi kullanımı, önden ödeme ve düşük faiz oranları ile hemen bugün Hyundai i10’a sahip olmanın tek zamanı. 

2022 Model Hyundai i10 Fiyatı Ne Kadar?

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış