Halit Ergenç, Yeni Dizisine Başlıyor! Bu Dizi Bomba Gibi Olacak, Yine Reytingler Havada Uçacak

11 Mayıs 2022 20:15 Güncelleme : 11 Mayıs 2022 20:15

Ünlü oyuncu Halit Ergenç yeni projesi ile ilgili önemli tüyolar vermesi ile adeta tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncunun hayranları büyük bir heyecan içerisinde hangi dizide yer alacağını araştırırken güne bomba gibi düşen gelişmeler herkesi şaşırttı.

Halit Ergenç, Yeni Dizisine Başlıyor! Bu Dizi Bomba Gibi Olacak, Yine Reytingler Havada Uçacak

14 Haziranda ülkemizde yayınlanması beklenen Disney Plus’ın reklam yüzü olan ünlü ve yakışıklı oyuncu yeni dizi müjdesini hayranları ile paylaşması ile adeta güne damgasını vurdu. Halit Ergenç’in dizisi büyük bir merak ve heyecan ile beklenirken Medyapım imzalı Numen adlı dizinin başrol oyunculuğunda yer alacağı bildirildi. Melis Sezen’in ile başrol oyunculuğunu paylaşan ünlü isim bu müjdeli haberi hayranları ile paylaşması ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü ve başarılı oyuncu Halit Ergenç’in yeni dizi müjdesi tüm hayranları tarafından büyük bir merak ve heyecan içerisinde beklenmesiyle dizinin ne zaman yayınlanacağına dair önemli gelişmeler tüm dikkatleri üzerine çekti. İşte, Halit Ergenç’in rol alması beklenen Numen dizisi ile ilgili önemli detaylar…

Halit Ergenç Yeni Projesini Açıkladı

Ünlü ve başarılı oyuncu Halit Ergenç yeni projesi ile gündemde ki yerini alırken adeta herkes büyük bir şaşkınlık içerisinde dikkatleri üzerine çekti. Yönetmen koltuğunda Fatih Kızılgök’ün bulunduğu Numen dizisi ile ekranları başında yer alması beklenen ünlü isim son zamanların en çok konuşulan dizilerinde rol alarak dikkatleri üzerine çekti. Dizide birbirinden farklı ünlü oyuncular yer alırken Melis Sezen ile başrol oyunculuğunu paylaşacağına dair önemli detayları gündemimize getirdi. Disney Plus ile anlaşan Halit Ergenç Marka ve Reklam yüzü olmasının yanı sıra diziler de rol alarak tanınabilirliğini arttırdı. Disney Plus da yayınlanması beklenen Numen dizisi 14 Haziranda Disney Plus platformunun ülkemizde yayınlanmaya başlaması ile birlikte ekranlarda yerini alacağı bildirildi. 

Halit Ergenç Yeni Projesini Açıkladı

Numen Dizisi Oyunları

Numen dizisinin henüz çekimlerine başlanmamasının yanı sıra ünlü oyuncuların dizide rol alacağı açıklandı. Numen dizisi ile güne damgasını vuran Halit Ergenç son zamanların başarılı oyuncuları arasında bulunması ile birlikte Melis Sezen ile birlikte rol alacak. Aynı zamanda Türkiye’nin en özel oyuncuları arasında bulunan ve başarıları ile ön plana çıkan Songül Ödem’in dizide rol alacağına dair önemli detaylar gündemimize geldi.

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış