Ezgi Mola Taciz Edilmişti! Olay Hakkında Yeni Gelişme Ezgi Mola'dan Duyuruldu! İşte Ayrıntılar

27 Mayıs 2022 19:00 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 19:00

Ünlü oyuncu Ezgi mola gerek güzelliği gerek başarılı kariyer hayatı ile çok konuşulurken taciz iddiaları herkesin ağzını açık bırakmıştı. Ezgi Mola’nın tacize uğradığı iddiaları adeta sosyal medyayı sallarken yeni gelişmeler gündeme geldi.

Ezgi Mola Taciz Edilmişti! Olay Hakkında Yeni Gelişme Ezgi Mola'dan Duyuruldu! İşte Ayrıntılar

Ünlü ve başarılı oyuncu Ezgi Mola tacize uğradığına dair önemli detayları paylaşmasının ardından takıntılı sapığını hemen şikayet ederek gerekli cezayı alması için hukuki süreci başlattığını bildirdi. Savcılıktan gelen son dakika gelişmeler bir nebze de olsa yüreklere su serperken Ezgi Mola böyle bir insan için az olduğunu vurgulaması ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu Ezgi Molayı taciz ettiği iddiaları ile gündeme gelen Kemal K. İsimli şahıs için hemen tutuklama kararı alındı. Savcılık Kemal K. Adlı şahıs için 8 yıl 3 aya kadar hapis isteminde bulunması ile gün yüzüne çıktı. Ezgi Mola 2015 yılı içerisinde ünlü bir reklam firmasının afiş yüzü olduğunu belirtmesinin ardından Kemal K. Adlı şahısın o dönemden beri peşini bırakmadığını ve cinsel içerikli mesajlar ve tehditler savurduğunu savcılığa iletti. İşte, tacizci Kemal K. İle ilgili detaylar…

Ezgi Mola Şikayeti Sonuçlandı!

Ezgi Mola 2015 yılından günümüze kadar kendisini rahatsız ettiğine yönelik şikayette bulunması ile gündemimizde ki yerini aldı. Cinsel içerikli mesajların yanı sıra daha önce bir araya dahi gelmedi bu şahıs ile birlikte fotoğrafını gören ünlü oyuncu ‘’Fotoğrafları birleştirmiş, ben daha hiçbir araya gelmedim’’ ifadelerini kullanması ile herkesin ağzını açık bıraktı. Kemal K. İsimli şahıs Ezgi Molaya ‘’Seninle acilen konuşmamız lazım. Seni görmeye çok ihtiyacım var’’ mesajını attıktan sonra ‘’Seni çok fena yapacağım haberin olsun’’ ifadelerini kullanarak tehdit ettiğini savcılığa bildirdi. Ezgi Mola kanıtları ile şikayette bulunurken şüpheli şahıs Kemal K. İçin 8 yıl 3 aya kadar hapis cezası düzenlendi. 

Ezgi Mola Şikayeti Sonuçlandı!

‘’Daha Önce Hiç Bir Araya Gelmedim’’

Ezgi Mola’nın Kemal K. İle görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından büyük şaşkınlık yaşaması ile gündemimizde ki yerini aldı. Ezgi Mola ‘’ ben böyle bir şahıs ile kesinlikle bir araya gelmedim. Benim fotoğrafımı birleştirmiş’’ yorumlarında bulunması ile gündeme bomba gibi düştü. Duruşmanın ne zaman olacağına dair detaylar gündeme gelmezken davanın sonuçlanması büyük bir merak ile beklenmeye başlandı. 

Etiketler

Magazin