Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oktay Kaynarca Bomba Gibi Geliyor! Yeni Dizisi ve Karakteri Bakın Neymiş

14 Mayıs 2022 18:15 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 18:15

Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz dizisinden sonra yeni transfer edildiği diziyi açıklayan Oktay Kaynarca tüm izleyicileri bu haber ile mutluluktan havalara uçurdu. Son zamanların en çok sevilen ve popüler oyuncuları arasında bulunan Oktay Kaynarca güne damgasını vurdu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oktay Kaynarca Bomba Gibi Geliyor! Yeni Dizisi ve Karakteri Bakın Neymiş

Oktay Kaynarca’nın yeni projesini açıklamasının ardından hem ünlü oyuncunun hayranları hem de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izleyicilerinin yüzlerinde güller açtı. Sevilen ve sayılan ünlü oyuncular arasında bulunması ile bu verdiği haber son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulundu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra rol alacağı diziyi açıklayan ünlü oyuncu bu müjdeli haberler ile güne damgasını vururken adeta herkesi şaşırttı. Oktay Kaynarcanın bu bomba gibi haberi herkesi mutlu ederken dizinin ne zaman ekranlara geleceği ve dizide hangi karakteri canlandıracağı merak konusu oldu. Oktay Kaynarca hayranları için tüm akıllarda kalan soruları cevaplandırması üzerine izleyiciler büyük bir merak ve heyecan ile açıklamaları incelemeye başladı. İşte, Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi…

Oktay Kaynarca Hangi Dizide Rol Alacak

Ünlü ve usta oyuncu Oktay Kaynarca geçtiğimiz günler de yaptığı açıklamalar kapsamında Eylül ayında başlaması ön görülen bir dizinin hem yapımcılığını hem de dizide başrol oyunculuğunu üstleneceğine dair önemli vurgulamalar da bulundu. Ünlü ve usta oyuncunun bu dizisi merak konusu olurken adeta herkes büyük bir şaşkınlık kaldı. Oktay Kaynarcanın yeni dizisinin adı ‘’Ben Bu Cihana Sığmazam’’ olduğu ortaya çıkması ile adeta herkes mutluluktan havalara uçtu. Ünlü ve başarılı isimler arasında bulunan Oktay Kaynarca bol sürprizli bir karakter ile ekranlarda ki yerini alacağını açıklaması ile ün kazandı. 

Oktay Kaynarca Hangi Dizide Rol Alacak

Oktay Kaynarcadan Mutlu Haber

Oktay Kaynarca izleyici ve hayranları için mutlu haberi vermesinin ardından adeta güne damgasını vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde aldığı rol ile adeta izleyicileri ekranlara kitlerken yeni dizisi merak konusu oldu. Ünlü oyuncu henüz çekimlerine başlanmayan dizinin müjdeli haberini vermesi ile güne damgasını vurdu. Ünlü ve başarılı oyuncunun bu dizisi son zamanların en çok konuşulan dizileri arasında bulunurken izleyiciler halen büyük bir heyecan ile araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. 

Oktay Kaynarcadan Mutlu Haber

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış