Eski Survivor Aşkım Burçe, Öyle Bir Açılıp Saçıldı ki Görenler Dönüp Bir Daha Bakıyor

27 Mayıs 2022 14:00 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 14:00

2020 Survivor sezonuna damgasını vuran Aşkım Burçe bu sezonda Survivor All Star’a katılmasına rağmen başarılarını gösterememesi sebebiyle adadan veda etti. Aşkım Burçe’nin sosyal medya hesabında paylaştığı poz herkesi şoke etti.

Eski Survivor Aşkım Burçe, Öyle Bir Açılıp Saçıldı ki Görenler Dönüp Bir Daha Bakıyor

Eski Survivor yarışmacıları arasında büyük ün kazanan Aşkım Burçe sosyal medya paylaşımları ile adeta ortalığı aleve veriyor. Aşkım Burçe’nin dekolteli ve mini elbiseli pozları görenlere dönüp bir daha baktırması üzerine dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya paylaşımları ile ortalığı ateşe veren ünlü Survivor yarışmacısı yaşının küçük olmasına rağmen büyük başarılara imza attı. Bu sene Survivor All Starda yedek olarak katılması onun dezavantajı olurken erken elenmesine de sebep oldu. Eski Survivor yarışmacısı elendikten sonra sık sık sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlara devam ederken son yaptığı paylaşım herkesin ağzını açık bıraktı. Görenlerin ağzının suyu dışarı akarken Aşkım Burçe resmen beğeni yağmuruna yakalandı. Ünlü ve başarılı isimler arasında bulunan Aşkım Burçe bu paylaşımları ile güne damgasını vurdu. 

Aşkım Burçe’den Dekolteli Poz

Survivor all Star yarışmasından erken elenen isimler arasında yerini alan Aşkım Burçe son zamanların en popüler isimleri arasında bulunurken yaptığı paylaşımlar beğeni rekorları kırmaya başladı. Ünlü isimler arasında bulunan Aşkım Burçe’nin bu halini görenler büyük bir şaşkınlık yaşarken adeta neye uğradığını şaşırdı. Ünlü ve başarılı isim Aşkım Burçe son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunması ile birlikte yaptığı paylaşımlar ile güne damgasını vurmaya başladı. Ünlü isim dekolteli ve mini elbisesi ile beğeni rekorları kırarken hayranları ‘’Ufak tefek ama nasıl da tatlı nasıl da güzel’’ yorumlarında bulunması ile ünlü yarışmacı için övgüler yağdırmaya başladı. 

Aşkım Burçe’den Dekolteli Poz

‘’Bu Nasıl Poz Ortalığı Aleve Verdin Be’’

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe’nin yaptığı paylaşım son zamanlara damgasını vururken adeta herkesi etkisi altına aldı. Survivor yarışmacısı bu sene erken elenen isimler arasında bulunması ile birlikte sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Takipçileri ‘’Bu nasıl poz ortalığı aleve verdin be ‘’ yorumlarını yapması üzerine adeta tüm dikkatleri üzerine çekti.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış