Eşi yüzünden işinden olmuştu! Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ten şok boşanma haberi

2 Kasım 2022 17:36 Güncelleme : 2 Kasım 2022 17:36

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programı Survivor gündemden düşmek bilmiyor. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren yarışma programı 2023 sezonuyla ekranlarda yer alacak. Geçtiğimiz dönemlerde Acun Ilıcalı tarafından işine son verilen Survivor Ekstra program sunucularından birisi olan Semih Öztürk'ün evliliği gündeme geldi. Eşinin yaptığı son paylaşım takipçilerini şoke etti. İşte eşinin kafa karıştırıcı paylaşımı...

Eşi yüzünden işinden olmuştu! Survivor Ekstra sunucusu Semih Öztürk'ten şok boşanma haberi

Semih Öztürk gündem oldu!

Survivor yarışmasının efsane isimlerinden birisi olan Semih Öztürk sosyal medyanın gündeminde tekrardan yer edindi. Survivor yarışmasının 2016'da yayınlanan sezonunda yarışmacı olarak yer alan Semih Öztürk büyük ses getirmişti. Yarışma sonrasında Survivor Ekstra programının sunucusu olarak işe başlayan Semih Öztürk bir süre sonra ayrılmıştı. Sosyal medyada Acun Ilıcalı'nın işine son verdiği iddia ediliyordu. Geçtiğimiz günlerde Semih Öztürk'ün eşi tarafından yapılan paylaşım ise sosyal medyada söylentilere neden oldu.

Televizyon ekranlarının bir diğer sevilen programı olan Ütopya'da yer alan Semih Öztürk, 2014 senesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Program aracılığıyla büyük bir arkadaşlık kuran Kurretülayn Matur ve Semih Öztürk bir süre sonra arkadaşlıklarını evlilikle taçlandırdı. Kurretülayn ve Semihöztürk çifti 2020 yılında habersiz bir şekilde dünyaevine adım attılar. Şimdilerde ise ünlü çiftin boşanma evresinde yer aldıkları söyleniyor. Fikir ayrılıklarına düştükleri iddia edilen çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

Semih Öztürk gündem oldu!

Semih Öztürk ile eşi ayrıldı mı?

Sosyal medyada gündem olan ayrılık konusu hakkında bir olay daha meydana geldi. Geçtiğimiz gün doğum günü olan Kurretülayn Matur'un düzenlediği partiye eşi Semih Öztürk'ün gelmediği öğrenildi. Akşam vakti düzenlenen doğum günü partisinde Semih Öztürk'ün yokluğu hissedildi. Sosyal medyada yankılanan bu olay izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Tüm yaşananların dışında Semih Öztürk eşinin doğum günü partisine dair paylaşım yapmadı.

Uzun bir süredir sosyal medyadan ve televizyon ekranlarından uzak kalan Semih Öztürk kısa bir süre önce İnstagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşım ile birlikte takipçileri ayrılık iddialarının üzerine düştü. Instagram'da yaptığı paylaşımda Semih Öztürk, "Evlilikler aşkın olmamasından değil, arkadaşlığın olmamasından biter. Bir evlilik yaparken kendimize şu soruyu sormalıyız: Sonu yaşlılık olan o uzun yol boyunca bu insanla sohbet etmekten keyif alacağına inanıyor musun?'' sözlerine yer verdi. Sözün ise Nietzsche'ye ait olduğunu da belitti. Sizler bu ayrılık iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış