Emekliye fırsat için son 6 gün! 16.000 bin TL ödemeler bu bankalardan alınabilecek

3 Kasım 2022 15:37 Güncelleme : 3 Kasım 2022 15:37

Ülke gündeminde yer alan emekli promosyonları hakkında açıklamalar gelmeye devam ediyor. Yapılan açıklamalar göre 6 gün içerisinde emekli vatandaşlara 16 bin lira ödeme yapılacak. Doğrulanan 16 bin liralık ödeme haberi ise emeklilere şok geçirtti. 3 banka tarafından alınan bu karar kısa bir süre önce onaylandı. İşte 16 bin liralık ödeme yapan bankalar...

Emekliye fırsat için son 6 gün! 16.000 bin TL ödemeler bu bankalardan alınabilecek

Kamu Bankaları'ndan büyük fırsat!

Son zamanların en çok konuşulan konularından birisi olan emekli maaş promosyonları vatandaşlar tarafından yakın takibe alınıyor. Her geçen gün bankalar tarafından yeni kampanyalar duyuruluyor. Emekli olan vatandaşlar için 16 bin liraya kadar ödeme fırsatı sunuldu. 3 banka tarafından düzenlenen bu kampanyada başvuru üzerine nakit kredi alabilme imkânı veriliyor. Geçtiğimiz gün geç saatlerde duyurulan bu kampanya ile birlikte 16 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya dahilinde olan 3 bankaya giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli vatandaşlar için 16 bin lira ihtiyaç kredisi verilecek olan bankalar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan oluşuyor. 36 ay vade ile alacağınız 16 bin liralık nakit krediyi bu bankalar ve diğer kamu bankaları üzerinden düşük faiz oranıyla elde edebilirsiniz. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirli kredi politikalarına uygun olması gerekmektedir.

Kamu Bankaları'ndan büyük fırsat!

16 bin liralık hızlı ödeme!

Emekliler için maaş promosyonu kampanyası dahilinde olan 3 banka, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan oluşuyor. Birlikte kampanya düzenleyen 3 banka üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar yapacakları başvuru üzerine tam tamına 16 bin lira kadar nakit ihtiyaç kredisi alabilecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından alınan bu kararla birlikte ek şartları yerine getiren tüm emekli vatandaşlar faydalanabilecek. En yakın şubeye giderek başvuru işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Faiz oranlarının uygun olması için ise 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli işlem olarak nakit kredi alabilirsiniz.

Etiketler

Gündem   Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış