Emekliler 2750TL Ödeme Sonrası Rahat Bir Nefes Alacak! SGK ve Bağkur'dan Emekli Olanlar Yaşadı

13 Mayıs 2022 19:29 Güncelleme : 13 Mayıs 2022 19:29

Emekliler için birçok banka tarafından hem BAĞKUR hem de SSK emeklileri için ek ödeme yapıldığına dair önemli duyuruda bulundu. Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında yapılan anlaşma ile pek çok emekli birey bu ek ödemelerden yararlanabilecek.

Emekliler 2750TL Ödeme Sonrası Rahat Bir Nefes Alacak! SGK ve Bağkur'dan Emekli Olanlar Yaşadı

Emekliler için ek ödeme fırsatı gündeme gelmesinin ardından hangi bankaların emekliler için hangi şartlar altında ek ödeme yaptığı merak konusu oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında yapılan anlaşma kapsamında 2 bin 500 TL ila 2 bin 750 TL arasında ek ödeme fırsatı sunulacağına dair önemli gelişmeler gündemimizde ki yerini aldı. Birçok banka tarafından sunulan bu ek ödemeler son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulunurken ödeme miktarlarının banka ile SGK tarafından yapılan anlaşmanın dışında ek ödeme miktarları değişiklik gösterebileceği vurgulandı. Her banka tarafından sunulan bu ek ödeme sonrasında en çok tercih edilen ve talep gören bankaları sizlere aktarmak isteriz. İşte, Ayrıntılar…

TEB Bankasından Emekli Ek Ödemeleri

TEB bankası nakit destek ödemelerinden yararlanmak isteyen emekliler için 2 bin 750 TL değerinde ek ödemelerin yapılacağı bildirildi. Emekliler TEB bankasına giderek emekli maaşlarını taşıyarak 3 yıllık taahhüt vermeleri gerektiği vurgulandı. Aynı zamanda 2 ya da üzeri olacak şekilde otomatik fatura ödeme talimatı vermesi doğrultusunda bu ek ödemeleri anında hesabına aktarma fırsatını bulabilecek. Son zamanlarda TEB bankası tarafından gündeme gelen bu konu üzerine emekli tanıdığını bankaya getirenler için de 2 bin 500 TL değerinde ek ödeme yapılacağı bildirildi. 

TEB Bankasından Emekli Ek Ödemeleri

Şekerbank Emekli Ek Ödemeleri

Şekerbank emekliler için ek ödeme fırsatı sunması ile birlikte tüm dikkatleri üzerine çekerek adeta güne damgasını vurdu. Şekerbank emeklileri için müşteri paketi kapsamında emekli maaşını bankaya taşıyanlar 3000 bin TL’ye varan nakit destek ek ödemelerini alabilecekler. Aynı zamanda ilk aya özel yüzde sıfır faiz oranı ile birlikte tamamlayan hesap fırsatlarını değerlendirme fırsatını bulabilecektir. Hemen banka başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek hakkınız olan ek ödemelerini hesabınıza aktarın. Üç yıllık taahhüttün sonunda tekrar bir taahhüt yaparak tekrardan ödeme alma fırsatını bulabilirsiniz.

Şekerbank Emekli Ek Ödemeleri

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat