Doların şimdiki rakamını bilmişti! Selçuk Geçer önce 19 TL dedi sonra dolar ne kadar olacak açıkladı

4 Kasım 2022 14:21 Güncelleme : 4 Kasım 2022 14:21

Ülkemizin gündem maddesi olan dolar kuru hakkında uzmanlardan açıklamalar gelmeye devam ediyor. İlerleyen günler için dolar kuru tahmininde bulunan uzmanlar, dolar yatırımcılarının ilgi odağı olmayı başarıyor. Kısa bir süre önce üst üste açıklamalar yapan para piyasaları uzmanı Selçuk Geçer ilgi odağı oldu. İşte Selçuk Geçer tarafından yapılan açıklamalar...

Doların şimdiki rakamını bilmişti! Selçuk Geçer önce 19 TL dedi sonra dolar ne kadar olacak açıkladı

Dolar ne kadar olacak?

2022 yılının son aylarına gelinmesiyle birlikte merak edilen dolar kuru her geçen gün dalgalanmaya devam ediyor. Sürekli olarak inişli çıkışlı bir veri çizen dolar kuru hakkında Selçuk Geçer'den yeni açıklamalar geldi. Üst üste açıklamalar yapan para piyasaları uzmanı Selçuk Geçer, dolar hakkında kritik açıklamalarda bulundu. Dolar yatırımcılarını uyaran uzman isim merak uyandırdı. Son zamanlarda sürekli olarak değişen dolar/TL kuru hakkında da ifadede bulundu. Kasım ayının gelmesiyle birlikte kısa bir süre önce dolar kurunun 19 TL'yi göreceğini belirten Selçuk Geçer'den yıl sonu tahmini de geldi.

Yıl sonuna doğru ise doların 20 TL'ye kadar yükseleceğini iddia etti. Para piyasaları uzmanı Selçuk Geçer elinde dolar bulunduran yatırımcıları uyardı. Elinizde bulunan 1 dolar bile olsa saklamanız gerektiğini ifade eden Selçuk Geçer ilerleyen günlerde dolar kurunun büyük oranda artacağını yatırımcılar ile paylaştı. Para piyasaları uzmanı olan Selçuk Geçer'in bu açıklaması üzerine birçok yatırımcı internet üzerinden araştırmalar yapmaya başladı. Kısa bir süre önce ise dolar hakkında yaptığı açıklamalarda da büyük tavsiyeler vermişti.

Dolar ne kadar olacak?

Selçuk Geçer'den rekor açıklama!

Dolar kuru hakkında geçtiğimiz aylarda 60 lira seviyelerini hedef olarak gösteren Selçuk Geçer'den büyük sözler gelmeye devam ediyor. 1994 yılında yaşanan yanlış politika sonucunda kriz dönemi tekrardan gelebileceğini de iddia etti. Oldukça yüksek olan tahminleri üzerine yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. 19 lira civarında dinlenen dolar için açıklamalarda bulunan Selçuk Geçer, kasım ayında 19 TL'ye ulaşacağını da belirtti. 

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış