Doların erbabı bu kez net konuştu! Kasım sonunda vurgun başlıyor, o rakamı aşacak

3 Kasım 2022 12:36 Güncelleme : 3 Kasım 2022 12:36

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen dolar tahminleri her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. Uzun zamandır sessizliğini koruyan dolar hakkında uzmanlar açıklamalar yapmaya devam ediyor. Ünlü para piyasaları Uzman Selçuk Geçer dolar hakkında şok sözlerde bulundu. Dolar satanları uyardı. İşte dolar hakkındaki tüm detaylar...

Doların erbabı bu kez net konuştu! Kasım sonunda vurgun başlıyor, o rakamı aşacak

Selçuk Geçer'den dolar açıklaması!

Yatırımcıların göz bebeği olan dolar kuruna dair birçok uzman ve yatırımcıdan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Her geçen gün güncellenen açıklamalar hakkında kısa bir süre önce Selçuk Geçer uyardı. Dolar yatırımcılarını ve elinde dolar bulunduran vatandaşı uyardı. Dolar konusunda uzmanlaşan isim Selçuk Geçer yatırımcıları zengin edecek tarihi verdi. Kısa bir süre önce dolar hakkında açıklama bulan ünlü isim yıl sonuna doğru fiyatların yukarı yönde ilerleyeceğinin altını çizdi. 2022 senesinin sonuna doğru fiyatlarda yükseliş yaşanacağını anlatan Selçuk Geçer, dolar kuru hakkında da tahmin yürüttü.

Selçuk Geçer'in tahminlerine göre 2023 yılına doğru dolar kuru 20 TL bandını aşacak. Doların 20 TL'nin üzerine çıkması üzerine birçok kişi yatırım aracı olarak dolara yöneldi. Dolar kurunda beklenen artış üzerine birçok kişi yatırım yaparken artış yavaş yavaş görülmeye başlandı. 2022 yılının kasım ayıyla birlikte küçük de olsa artış görünüyor. Fiyatlara yansıyacak olan bu artışlar yatırımcıları heyecanlandırmayı devam ediyor. Her geçen gün küçük bir artış yaşasa da büyük sonuçlar doğurabiliyor. Ünlü uzman isim Selçuk Geçer tarafından paylaşılan verilere göre dolar kuru kasım ayında sıçrama yapacak. Kasım ayıyla beraber de büyük bir artış gerçekleştireceğini vurguladı.

Selçuk Geçer'den dolar açıklaması!

Kasım ayında dolar!

Para piyasaları uzmanı Selçuk Geçer'in yaptığı açıklamalara göre kasım ayında yükselişe geçecek olan doların 19 TL'ye daha fazla yaklaşacağını belirtti. Yıl sonlarına doğru 20 TL'yi göreceği söylenen dolar kurunun aşabileceği de ihtimaller arasında yer alıyor. Son günlerde birbirinden kritik açıklamalara yer veren Selçuk Geçer yatırımcıların kafasında soru işaretlerine neden oldu. Binlerce yatırımcı dolar kuruna yatırım yapmayı planlıyor.

 Son zamanlarda oldukça durgun ilerleyen dolar kurunun kasım ayıyla birlikte artacak olan pahalılığın etkisiyle birlikte artacağını belirtti. Dolar kuru hakkındaki son gelişmelerde enflasyon verilerinin yükselmesi doları da etkileyeceğini ve bu alandaki ürün fiyatlarının da yükseleceğini ifade etti. Dolar kuru hakkında kritik bir tarih veren ünlü isim Selçuk Geçer dikkatli olunmasının altını çizdi. Dolar satmak isteyen vatandaşları ise uyardı.

Etiketler

Gündem   Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış