Danla Bilic, Şeyma Subaşı Gibi Oluyor! Zengin Sevgilisiyle Yakalandı! 'Mutluyuz' Dedi

27 Mayıs 2022 18:30 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 18:30

Sosyal medya fenomeni Danla Biliç son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken yaptığı paylaşım adeta sosyal medyayı salladı. Danla Biliç’in eski sevgilisi ile yaptığı paylaşım akıllarda soru işareti bıraktı.

Danla Bilic, Şeyma Subaşı Gibi Oluyor! Zengin Sevgilisiyle Yakalandı! 'Mutluyuz' Dedi

Son zamanların en çok konuşulan fenomenleri arasında ilk sırada yerini alan Danla Biliç hayranları ile eski sevgilisi ile fotoğrafını paylaşmasının ardından akıllar soru işareti bıraktı. Danla Biliç’in hayranları ‘’Eski sevgilinle yeniden mi barıştın?’’ soruları ile gündeme gelirken bazı hayranları ise ‘’Tabii buldun zengin sevgili peşini bırakır mısın?’’ yorumları ile güne damgasını vurdu.Danla Biliç’in sevgilisinin kim olduğu büyük merak ile araştırılırken son zamanlarda hakkında çıkan aşk iddiaları ile ilgili önemli detaylar dikkatleri üzerine çekti. Danla Biliç bu iddiaları yalanlarken sosyal medya da yapığı paylaşım ile gündeme bomba gibi düştü. Danla Biliç eski sevgilisi Yusuf Engin ile tekrardan poz paylaşınca takipçileri ‘’Tekrardan mı barıştınız?’’ sorularını yöneltmesine rağmen net bir açıklama yapmaması büyük tepkiler aldı. 

Danla Biliç’in Sevgilisi Kim?

Makyaj videoları ile çok konuşulan Danla Biliç son zamanların en çok tartışılan isimleri arasında bulunurken Yusuf Engin ile yaptığı paylaşım herkesin ağzını açık bıraktı. Ünlü fenomen eski sevgilisinin fotoğrafını paylaşınca tüm takipçileri şaşkınlık içerisine girdi. Danla Biliç eski sevgilisi Yusuf Engin ile tekrardan bir araya geldiklerini belirtmesi üzerine hayranları Yusuf Engin’in kim olduğuna dari araştırmalar yapması ile dikkatleri üzerine çekti. Yusuf Engin bir ünlü ve marka firmanın başında yer aldığı gündeme gelmesi ile adeta ortalık karıştı. Ünlü fenomenin hayranları ‘’buldun zengin adamı bırakır mısın hiç?’’ yorumlarını yapması ile büyük eleştirilerde bulundu. 

Danla Biliç’in Sevgilisi Kim?

‘’Mutluyuz’’

Danla Biliç ünlü iş adamı Yusuf Engin ile fotoğraf paylaşmasının ardından ‘’Mutluyuz’’ ifadelerini kullanması herkesin ağzını açık bıraktı. Uzun bir ayrılıktan sonra tekrardan bir araya gelen çift hayranlarını mutlu etti. Danla Biliç’in bu ayrılık süreci içerisinde birbirinden farklı kişiler ile sürekli aşk iddiaları gündeme gelse de ünlü fenomen bu aşk iddialarını hep yalanlamıştı. ‘’Benim kalbim sadece tek bir kişiye ait’’ ifadelerini kullanan ünlü fenomenin Yusuf Engin ile paylaştığı fotoğraf sosyal medyaya bomba gibi düştü. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış