Çitos Efe'nin Son Halini Gördünüz mü? ''Bu Ne Kadar da Tatlı Olmuş Öyle''

12 Mayıs 2022 19:40 Güncelleme : 12 Mayıs 2022 19:40

Çocuktan Al Haberi adlı programının en çok sevilen minik isimleri arasında Çitos efe lakabı ile tanınan Efe Koçyiğit’in son halini görenler şaşkına döndü. Minikliği ve tombikliği ile adeta izleyicileri kendine çeken Çitos Efe’nin halini görenler gözlerine inanamadı.

Çitos Efe'nin Son Halini Gördünüz mü? ''Bu Ne Kadar da Tatlı Olmuş Öyle''

Son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında dikkatleri üzerine çeken Çitos Efe son zamanlara damgası vurdu. Sosyal medyada Çocuktan Al Haberi adlı program ile güne damgasını vuran tombik efenin son halini görenleri hayrete düşürdü. Programda yemek yeme aşkını dile getiren tombik Efe’nin o hali resmen yanak ısırtacak gibiydi. Onun o halini görenler ‘’Yerim senin o yanaklarını’’ ifadelerini kullanması ile adeta güne damgasını vurdu. Çitos Efe’nin 11 yaşına girdiğini duyanlar ‘’Hangi ara büyüdü ya ‘’ yorumlarını yapması ile gündeme bomba gibi düştü. Çitos Efe doğum gününden kareler paylaşması ile adeta herkesi şaşırttı. İşte, Çitos Efe’nin son halini merak edenler için önemli detaylar…

Çitos Efe Herkesi Şaşırttı

Çocuktan Al Haberi programının yemek aşkı denilince akıllara gelen Çitos Efe görenleri şaşkına çevirdi. Sevimli hareketleri ve yemek yeme aşkı ile güne damgasını vuran Çitos Efe özellikle kilolu olan insanların duygularının tercümanı olarak ön plana çıkmıştı. Uzun zamandır ekranlarda ki yerini almayan Çitos Efe’nin ne kadar değiştiğini ve büyüdüğü görenler ‘’Yok artık’’ dedi. Çocukluğunda iştihana düşkün olan Çitos Efe’nin halen iştahının açık olduğu sosyal medyaya yansıdı. Bir dönemin popüler isimleri arasında bulunması ile kilolu insanların göz bebeği olmuştu. Ancak çocukluğunda ki kilonun fazla olması sebebiyle bakanlık el atarak obezite konusunda ailesine önemli uyarılarda bulunduğuna dair önemli detaylar gündemimizde ki yerini aldı. 

Çitos Efe Herkesi Şaşırttı

‘’Çitos Efe Hiç Değişmemiş’’

Çitos Efe’nin son halini görenler ‘’Maşallah formundan hiç bir şey kaybetmemiş sadece boyu uzamış’’ ifadelerini kullanması ile dikkatleri üzerine çekti. Çitos Efe geçtiğimüz günler de 11 yaşına girmesi ile doğum günü fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Bu doğum günü pozları güne bomba gibi düştü. Çitos Efeyi merak edenler adeta bu fotoğraf ile şaşkına döndü.

‘’Çitos Efe Hiç Değişmemiş’’

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat