Cem Yılmaz'dan Kahreden Ölüm Haberi: ''Çok Üzgünüm''

16 Mayıs 2022 10:45 Güncelleme : 16 Mayıs 2022 10:45

Ünlü komedyen Cem Yılmaz son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken en yakın arkadaşının ölüm haberi ile sosyal medyayı salladı. Mizah yazarı ve senarist Kemal Kenan Ergen’in vefat haberini paylaşan Cem Yılmaz üzgün olduğunu belirtti.

Cem Yılmaz'dan Kahreden Ölüm Haberi: ''Çok Üzgünüm''

Cem Yılmaz sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşım ile güne damgasını vururken adeta herkesi şaşırttı. Ünlü komedyenin en yakın arkadaşı Kemal Kenan Ergen’in vefat haberi adeta Cem Yılmaz’ı yıktı. Mizah yazarı Kemal Kenan Ergen Her Şey Çok Güzel Olacak filmine imzasını atması ile ün kazanmış önemli isimler arasında bulunuyordu. Aynı zamanda Hababam Sınıfı Merhaba, Ömerçip, Kahpe Bizans gibi filmlerde de ismini duyuran ünlü mizah yazarı Kemal Kenan Ergen’in ölüm haberinin gündeme gelmesi herkesi yerle bir etti. Son zamanlarda ki başarısı çok konuşulurken bu haber tüm sevenlerini üzdü. Ünlü sanatçı ve sanat eserleri ile gurur duyulan isim Kemal Kenan Ergen’in vefat haberini Cem Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması üzerine dikkatleri üzerine çekti. İşte, Cem Yılmaz’ın üzücü haber ile ilgili detayları…

Cem Yılmaz: ‘’Can Dostum’’

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Kemal Kenan Ergen’in ölüm haberini paylaşmasının üzerine ‘’Can Dostum’’ notunu düşmesi herkesi derinden etkiledi. Kemal Kenan Ergen’in vefatı herkesi derinden etkilerken 55 yaşında ki ünlü sanatçı hayata gözlerini kapattı. Geçtiğimiz ay kalp krizi geçirmesi ile hastaneye kaldırılan ünlü sanatçının bugüne kadar yoğun bakımda hayat mücadelesi verdiği ancak dün öğle saatlerinde dünyaya gözlerini kapattığı gündeme gelirken tüm hayranları bu haber ile çok üzüldü. Ünlü ve başarılı komedyen Cem Yılmaz’ın can dostu olduğu bildirilmesi üzerine Cem Yılmaz ‘’Çok çok üzgünüm. Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı Cennet Olsun. Can Dostum’’ ifadelerini kullanması ile gündem deki yerini aldı. 

Cem Yılmaz: ‘’Can Dostum’’

Cenazesi Bugün Kaldırılacak

Kemal Kenan Ergen’in cenaze haberinin gelmesi ile adeta sosyal medya sallandı. Cem Yılmaz’ın paylaştığı bu üzücü haber tüm sevenlerini derinden etkilerken ünlü komedyen Cem Yılmaz ünlü sanatçının cenazesinin bugün Kocaeli’nin Gölcük Değirmendere’de defnedileceğine dair önemli detayları paylaştı. Sevenleri ve yakınlarının bu haberi duyması derinden etkilerken adeta herkes sarsıldı. 

Etiketler

Magazin