Bir Zamanlar Çukurova Bu Hatadan Sonra Dönülmez Yola Girdi! İzleyici Senarist Nasıl Böyle Bir Hata Yaptı Dedi

14 Mayıs 2022 11:36 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 11:36

ATV ekranlarında 4 sezondur ekranlarda yerini alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümü ile adeta güne damgasını vurdu. Son zamanların en çok izlenen dizileri arasında bulunmasına rağmen aldığı yanlış karar dizinin sonunu getirdi.

Bir Zamanlar Çukurova Bu Hatadan Sonra Dönülmez Yola Girdi! İzleyici Senarist Nasıl Böyle Bir Hata Yaptı Dedi

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe akşamları ATV ekranlarında izleyicileri ekranlara kilitlerken adeta hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşıldı. İzleyiciler bu durumdan hoşnut olmadıklarını belirtirken alınan bu kararın yanlış olduğuna dair önemli vurgulamalar yapması ile adeta herkesi şaşırttı. Gündeme gelen son dakika gelişmeler kapsamında Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bu sezon ekranlardan veda ederek final yapacağına dair önemli iddialar gündeme geldi. Ünlü ve başarılı bir oyuncusunu kaybeden dizi son zamanların büyük tepkisini alırken adeta kafaların karışmasına sebep oldu. Ünlü ve başarılı oyuncu Selin Yeninci Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini canlandırırken alınan karar ile diziden ayrılması ön görüldü. Bu kararın yanlış olduğu belirten izleyici ne yapacağını bilemez bir halde gündeme gelirken büyük tepkiler aldı. 

Oyuncu Diziden Ayrılmamalıydı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en beğenilen oyuncuları arasında bulunan Selin Yeninci’nin diziden ayrılmasının ardından izleyiciler ‘’Diziyi final yapmadan bitirdiniz’’ ifadelerini kullanması ile güne damgasını vurdu. Çok erken bir karar olduğunu savunan izleyiciler böylesine bir başarılı ve tutulan bir oyuncunun diziden kesinlikle ayrılmaması gerektiğini savunurken Selin Yeninci TV8 ekranlarında Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ile ekranları başında yerini aldı. Etkili rol sergilediğini gören izleyici Bir Zamanlar Çukurova dizisi için büyük tepkiler yağdırdı. 

Oyuncu Diziden Ayrılmamalıydı

Final Kararı Alındı!

Ünlü ve başarılı oyuncu Selin Yeninci’nin Bir Zamanlar Çukurova dizisiden ayrılmasının ardından dizinin tadının kaçtığını savunan izleyiciler ‘’Dizi final yapmadan bitirdiniz’’ sözleri ile sosyal medyayı salladı. Sosyal medyanın en çok konuşulan dizileri arasında bulunurken alınan bu karar herkesi derinden etkiledi. Selin Yeninci Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldıktan sonra TV8 ekranlarında Annenin Sırrıdır Çocuk dizinde rol almaya başlayarak güne imzasını attı. İzleyiciler böyle bir başarılı oyuncuyu diziden çıkarmasaydınız belki final değil sezon finali yapardınız tepkilerini sosyal medya da yankılattı. 

Final Kararı Alındı!

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış