Bergen Filmi Bu Dijital Platformda Yayınlanacak! Sinemaya Gidemeyenler Merakla Bekliyor

11 Mayıs 2022 16:03 Güncelleme : 11 Mayıs 2022 16:03

Sinema sektörüne damgasını vuran ve gişe rekorların kıran Bergen Filmine gidemeyenler büyük bir merak ve heyecan içerisinde filmin ekranlarda yayınlanması beklemeye başladı. Son zamanların en çok merak içerisinde beklenen Bergen filmi ile ilgili önemli gelişmeler dikkatleri üzerine çekti.

Bergen Filmi Bu Dijital Platformda Yayınlanacak! Sinemaya Gidemeyenler Merakla Bekliyor

Zeynep Farah Abdullah’ın başrol oyunculuğu ile gişe rekorları kıran Bergen filmi büyük bir heyecan ve merak içerisinde dikkatleri üzerine çekerken sinemaya gidemeyen filmin ne zaman ekranlarda yayınlanacağına dair araştırmalarını sürdürmeye başladı. Son zamanların en çok tercih edilen Bergen filminin tüm dikkatleri üzerine çekmesi büyük bir heyecan yaratırken adeta yer yerinden oynadı. Son zamanların en çok talep gören filmleri arasında bulunurken sezona büyük bir damga vurdu. Bergen’in hayatının konu edilmesi üzerine izleyiciler göz yaşlarına resmen hakim olamadı. Büyük bir ilgi gören Bergen filminin dijital bir platformda izleyicilere sunulacağına dair önemli gelişmeler gündeme geldi. Sinemaya gidemeyenlerin yanı sıra sinemada izlemesine rağmen filmi tekrardan izlemek isteyenler de bu müjdeli haber ile mutluluktan havalara uçtu. İşte, Bergen Filmi ile ilgili önemli gelişmeler…

Bergen Filmi Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Bergen filmi ile ilgili önemli gelişmelerin gün yüzüne çıkmasının ardından büyük bir heyecan ile beklenen filmin Disney Plus platformu üzerinde yayınlanacağına dair önemli gelişmeler dikkatleri üzerine çekti. 14 Haziran tarihi itibari ile ülkemizde yayınlanması beklenen dijital platform Bergen filmi ile ilgili bu son dakika gelişmeler herkesi heyecanlandırdı. Bergen filminin bu heyecanlı bekleyişi sadece sinemada izlemeyenler değil defalarca izlemesine rağmen tekrardan izlemek isteyenler için dahi büyük bir avantaj sağladı. Filmin 14 Haziran tarihi itibari ile Disney Plus ekranlarında yerini alacağı açıklanması ile heyecanlı bekleyiş başladı. 

Bergen Filmi Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

10 Haftada Gişe Rekoru Kırdı

Bergen filminin gişe verilerinin ortaya çıkmasının ardından izleyiciler bu rakamı görünce resmen dudakları uçukladı. 10 haftalık süreç içerisinde filmin vizyona girmesinin ardından yaklaşık 5 milyon 425 bin 412 seyirci ile buluşarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu rakamları görenler dudak uçuklatırken bu verilerin dışında kalanlar ise filmin büyük bir heyecan içerisinde televizyon ya da internet siteleri üzerinde yayınlanmasını beklemeye başladı. 

10 Haftada Gişe Rekoru Kırdı

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış