Bankalar para ihtiyacı olanlara hızır gibi yetişti! O 4 banka 40.000 bin TL ödeme müjdesini verdi

2 Kasım 2022 20:32 Güncelleme : 2 Kasım 2022 20:32

Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sonucunda bankalar Hızır gibi yetişti. Paraya sıkışan veya acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için 4 bankadan büyük fırsat ayaklara serildi. Acil para ihtiyacı olanlar için büyük miktarlar ödenecek. Ödemeler kimlere yapılacak? Geri ödeme var mı? İşte 4 banka tarafından çıkarılan bu ödeme hakkında tüm detaylar...

Bankalar para ihtiyacı olanlara hızır gibi yetişti! O 4 banka 40.000 bin TL ödeme müjdesini verdi

Acil para ihtiyacı olan vatandaşların yardımına bu 4 banka koştu. Tüketici kredilerinde belgesi olmamasına rağmen tam tamına 40 bin lira kadar bir ödeme yapılıyor. Aralarında ortaklaşa bir açıklamada bulunan 4 banka ihtiyaç kredisi ihtiyacı olan kişilere 40 bin liraya kadar ödeme sunuyor. Bankalardan 40 bin lirayı alabilmek için banka kredi puan durumunun yeterli miktarda olması gerekiyor. Ayriyeten daha öncesinde ödeme alacağı bankalar ile çalışmış olması gerekiyor. İşte 40 bin lira ödeme yapan bankalar...

Akbank

Akbank üzerinden 40 bin liralık ödemeye SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz. Başvuruları yapabilmek için telefon üzerinden kredi yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmanız gerekiyor. Hazırlanan mesajı ise 4425 numarasına ileterek başvurunuzu yapmış bulunuyorsunuz. Akbank üzerinden başvuru yapmadan önce şartları yerine getirdiğinizden emin olmanız gerekir. Bu işlemi yapan Akbank kullanıcıları 3 ay ertelemeli olarak tam tamına 36 ay vadeli olarak işlemler yer alıyor.

Akbank

QNB Finansbank

QNB Finansbank'tan kredi başvurusunda bulunmak için aynı Akbank'ta olduğu gibi T.C. kimlik numaranızı yazarak 5030 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Şartları yerine getirdiğiniz takdirde ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Onay almanız durumunda herhangi bir şubeden veya internet bankacılığı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank

DenizBank

Denizbank'tan başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise kredi şartlarına uygunluk sağladığı takdirde bu imkândan faydalanabilecek. 5 dakika içerisinde ödemelerin gerçekleştirildiği ortaya çıktı. Denizbank ihtiyaç kredisine başvuru yapan vatandaşlar uygun olduğunu düşündüğü takdirde bu krediden faydalanabilecek. Hesabınıza anında yatacak olan bu ihtiyaç kredisi banka kredi şartlarına uygun olması takdirinde hesaplarına yatıracak. Denizbank'ta da 3 ay etelemeli işlem yapılmaktadır.

DenizBank

PTT

PTT'den ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara Aktif Bank üzerinden yatırılmaktadır. 40 bin liralık ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için şubeye gitmeye gerek olmadığı açıklandı. Telefon üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlayan PTT şartları yerine getirdiğiniz takdirde 40 bin liralık ihtiyaç kredisini hesabınıza yatıracak. Başvuru için PTT yazarak boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

Gündem   Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış