Babasının Oğlu Burçları Bulduk! Bunlardan Uzak Duran Dünyada Cenneti Yaşayacak

27 Mayıs 2022 10:45 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 10:45

Babasının oğlu burç dediğimiz zaman ilk olarak aklınıza tam olarak ne geliyor bilemiyoruz ancak babasının oğlu kelimesi genelde daha pasif anlamda kullanılır. Örneğin babası kötü, oğlu da en az babası kadar kötü bir insan için ‘babasının oğlu’ lügati çok daha rahat bir şekilde kullanılır. Bazı kızların başına olur olmadık belalar gelebilir, pis insanlarla muhatap olabilirler ya da mutsuz bir birliktelik yaşayabilirler. Bu sebeple de biz de TV Manşet olarak elimizden geldiğince tüm kızlarımızı uyarmaya özen gösteriyoruz. İşte babasının oğlu burç.

Babasının Oğlu Burçları Bulduk! Bunlardan Uzak Duran Dünyada Cenneti Yaşayacak

Genelde insanların en büyük arzusu mutlu olmaktır çünkü insan mutlu olmak isteyen bir varlıktır, olabildiğince fazla mutlu olmak isteyen kızlarımızın önceliğinin de genelde yakışıklı bir erkek bulmak ve mutlu olmayı arzulamak olduğunu biliyoruz. Bu genele bakıldığı zaman hep böyle hissettirir. Ancak her zaman öyle olmuyor, işler dışarıdan göründüğü gibi de hiç olmuyor. İnsanların büyük bir çoğunluğu mutlu olmayı daha basite indirgenmiş sayabiliyor, mutlu olmanın tek bir formülü ya da tek bir görünümü yoktur. Mutlu olmak eşittir mutsuz olmak da demektir ancak her zaman mutsuzluk ya da her zaman mutluluk kavramı işin içine girdiği zaman işler çığırından çıkabilir. Bu sebeple her iki tarafı da dengelemek gerekebilir. Eğer sizler her iki tarafı olabildiğince sabit ve seyrek bir şekilde dengeleyemiyorsanız bu sizin açınızdan çok ciddi sonuçları ortaya koyacaktır. İşte babasının oğlu olan ve genelde gerçek manada kötü olan burç. 

Aslan Burcu – Kötünün de Kötüsü Aslan

Aslan burcu, en kötülerin de en kötüsü olarak rahatlıkla sayılabilir. İnsanların büyük bir kısmı bir aslan burcu ile tanıştığı zaman aslında her şeyin çok iyi gideceğini düşünebilir çünkü aslan burcu genelde insanlara karşı öyle bir hissiyat verir. Ancak işin aslı tabii ki de öyle değildir. Eğer bir aslan burcu ile tanıştığınızda her şeyin yolunda gideceğini sanıyorsanız aslında çok büyük bir yanılgı içerisindesiniz. Çünkü aslan burcu en başında her şeyi çok düzgünmüş gibi gösterip aslında sizi mutsuz etmek için resmen gönüllü olarak bekliyor olabilir. Mümkün olduğunca aslan burcundan uzak durmalısınız.  

Aslan Burcu – Kötünün de Kötüsü Aslan

Etiketler

Gündem