ATV'nin Sevilen Dizisi Final Kararı Aldı! Milyonlarca İzleyici Kahrolacak, İşte Bitiş Tarihi

8 Mayıs 2022 15:48 Güncelleme : 8 Mayıs 2022 15:48

ATV ekranlarına yeni gelen Adı Sevgi dizisi ile ilgili önemli gelişmeler dikkatleri üzerine çekti. Birçok izleyici tarafından büyük bir ilgi görmesine rağmen yeterli reyting sonuçlarına ulaşamayan dizi önemli bir karar aldı.

ATV'nin Sevilen Dizisi Final Kararı Aldı! Milyonlarca İzleyici Kahrolacak, İşte Bitiş Tarihi

ATV ekranlarında son zamanların popüler dizisi olmasına rağmen yeterli reyting sonuçlarına ulaşamayan dizi için üzücü haber geldi. İzleyenlerin büyük bir heyecan ile izlediği bu dizi son zamanlara damgasını vurması ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Pazar akşamı ekranlarda yerini alan dizi reyting listesinin sonlarında bulunması herkesi şaşırtırken izleyenler böyle bir muazzam dizinin neden tutulmadığını merak içerisinde araştırmaya başladı. Dizide ünlü oyuncuların bulunmasına rağmen dizi son zamanların en üzücü haberini yayınlaması ile belli izleyici kitlesini üzdü. Adı Sevgi dizisi aldığı bu karar sonrasında izleyicileri üzerken dizinin neden final yaptığı merak konusu oldu. Final yapacağına dair önemli detayları paylaşan dizi yapım ekibi önemli açıklamalar ile gündemimize geldi. İşte, Adı Sevgi dizisi ile ilgili önemli gelişmeler…

Adı Sevgi Dizisinden Üzücü Karar

Adı Sevgi dizisi için üzücü kararın gündeme gelmesi izleyicileri üzerken merak içerisinde neden final yapacağı araştırmaları sürdürülmeye başlandı. Dizi yapım ekibi dizi her ne kadar belli bir izleyici kitlesine ulaşsa da yeterli bir reyting sayısına ulaşmaması için üzücü haberi verdi. Ancak bu karar herkesi derinden etkilerken son zamanların en çok tartışılan konuları arasında bulunması ile gündeme geldi. İzleyiciler dizinin muazzam bir dizi olduğunu savunurken neden tutmadığına şaşkınlık içerisinde kaldı. Ancak dizi ekibi mecburen dizinin final yapacağını açıklaması ile gündeme bomba gibi düştü. 

Adı Sevgi Dizisinden Üzücü Karar

İddialı Diziden Final Kararı

ATV ekranlarına iddialı olarak başlayan Adı Sevgi dizisinin final kararı alması herkesi şaşırttı. İzleyiciler büyük bir merak içerisinde dizinin ne zaman final yapacağını araştırırken dizi yapım ekibi konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yapım ekibinin de yaptığı açıklamalar kapsamında yakın zaman içerisinde final yapacağını duyurmasının ardından dizinin tahminen 4 bölüm sonra final yapacağı tahmin ediliyor. Eğer bu süre içerisinde reytinglerde değişiklik olur ise dizinin uzama ihtimali de gündeme bomba gibi düştü.

İddialı Diziden Final Kararı

Etiketler

Dizi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış