Alişan ve Buse Varol Bu Sefer İpleri Tamamen Koparttı! Hayranları Göz Yaşlarına Boğulacak Dev Evlilik Tek Kalemde Bitiyor

13 Mayıs 2022 16:02 Güncelleme : 13 Mayıs 2022 16:02

Alişan ve Buse Varol çiftinin arasında ki gerginlik bitmek bilmiyor. Gündeme gelen iddialara göre bu sefer Alişan ve Buse Varol’un arasında ki tüm bağlar koptu. Alişan bu sefer pılını pırtını toplayıp evden gitti.

Alişan ve Buse Varol Bu Sefer İpleri Tamamen Koparttı! Hayranları Göz Yaşlarına Boğulacak Dev Evlilik Tek Kalemde Bitiyor

Alişan ve Buse Varol çifti son zamanların en çok tartışan ve aralarında ki gerginlik bir türlü bitmeyen ünlü isimleri arasında bulunurken adeta güne damgasını vurdu. Son zamanlara damga vuran bu ünlü isimler için öyle bir iddialar gündeme geldi ki adeta görenler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Son zamanların en popüler çiftleri arasında bulunurken bu tartışma adeta tüm takipçileri ve hayranlarını göz yaşlarına boğdu. Büyük bir aşk ve sevda ile evlenen çiftler evliliklerini tek bir kalem ile bitirme kararını alarak dikkatleri üzerine çekti. Alişan ve Buse Varol bu iddialar ile gündeme gelirken Buse Varol’un gözünün yaşına bile bakmayan Alişan son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulundu. Hayranları Alişan ve Buse Varol neden tartıştı? Alişan evi mi terk etti? Gibi sorular ile gündeme gelirken tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Buse Varol ve Alişan Arasında ki Gerginlik Bitmiyor

Son zamanlara damgasını vuran Buse Varol ve Alişan hayranlarını üzecek son dakika gelişmeler ile dikkatleri üzerine çekti. Hayranları iki ünlü ismi birbirine çok yakıştırırken aralarında bu gerginlik güne damgasını vurdu. Buse Varol’un cesur pozları artık Alişan’ın canına tak ettirdi. Ünlü ve başarılı şarkıcı Alişan ‘’Kıskandığımı bile bile yapıyor’’ ifadelerini kullandığına dair önemli detaylar gündeme gelirken ünlü çift arasında ki gerginliğin sebebi henüz belli değil. Konu ile ilgili açıklama yapmayan Alişan ve Buse Varol çiftinin hayranları bir an önce tekrardan birleşmeleri için umut beklemeye başladı. 

Buse Varol ve Alişan Arasında ki Gerginlik Bitmiyor

Alişan Evi mi Terk Etti?

Son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulunurken Alişan’ın Buse Varol’un kalbini daha fazla kırmamak ve sinirlerine hakim olabilmek için evini terk ettiğine dair önemli iddialar sosyal medyayı salladı. Ünlü çiftin dev evliliklerini tek bir çelse de bitireceklerine dair gelişmeler gündeme gelirken hayranları büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat