Acemi Cadı Dizisindeki Ceren'in Yeni Halini Görenler Tanıyamıyor! Yıllar Hepimizi Yutuyor

27 Mayıs 2022 18:15 Güncelleme : 27 Mayıs 2022 18:15

Acemi Cadı dizisinde Ceren karakteri ile büyük ün kazanan ünlü oyuncu Dicle Alkan’ı görenler tanıyamadı. Ünlü oyuncunun değişimi büyük bir şaşkınlık yaratırken ‘’Bu kadar da evrim olmaz’’ ifadelerini kullanması ile sosyal medyayı salladı.

Acemi Cadı Dizisindeki Ceren'in Yeni Halini Görenler Tanıyamıyor! Yıllar Hepimizi Yutuyor

Acemi Cadı dizisi 2006 yılında yayınlanmasının ardından en çok izlenen diziler arasında bulunuyordu. Dizinin en çok sevilen karakterleri arasında bulunan ve Ceren karakterini canlandıran ünlü ve başarılı oyuncu güne damgasını vurması ile birlikte adeta herkes şaşkına döndü. Ceren karakteri ile büyük ün kazanmış ünlü ve başarılı oyuncunun son halinin sosyal medya da yankılanması ‘’O Sen miydin?’’ yorumlarını alarak adeta büyük bir tartışma yarattı. Dicle Alkan’ın sosyal medya paylaşımlarını görenler büyük bir şaşkınlık yaşarken ‘’Evrim’e inanmayanlar için kanıtsın’’ yorumları sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Acemi Cadı dizisinden sonra ekranlardan uzak oyunculuk kariyerini sürdürme kararını alan ünlü oyuncunun görüntüleri sosyal medyaya yansıması ile adeta yer yerinden oynadı. İşte, Dicle Alkan’ın son hali…

Dicle Alkan’ı Görenler Tanıyamadı

Dicle Alkan’ın hayranları Acemi Cadı dizisinde oynadığını duyunca büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ünlü oyuncunun son hali ile hiçbir benzerlik bulunmaması izleyicilerin akıllarında soru işareti bıraktı. Dicle Alkan bu şaşkınlığın üzerine ‘’Evet arkadaşlar, Acemi Cadı dizisinde ki Ceren karakteri benim’’ açıklamasında bulunurken gülerek yanıt verdi. Ünlü oyuncunun bu son hali ‘’Maşallah ne kadar güzelleşmişsin’’, ‘’Sana ne olmuş gün geçtikçe güzelleşir mi bir insan?’’ yorumları sosyal medyayı salladı. Ünlü ve başarılı oyuncu bu övgüleri alması ile adeta mutluluktan havalara uçarken hayranları ile sosyal medya üzerinden sık sık iletişim kurmaya devam ediyor. 

Dicle Alkan’ı Görenler Tanıyamadı

‘’Evrim’e Kafa Atmışsın Be’’

Ünlü oyuncunun hayranları ünlü oyuncunun Acemi Cadı dizisinde ki Ceren karakterini canlandırdığını öğrenmesinin ardından ‘’Yok artık Evrim’e kafa atmışsın be’’ yorumlarını yapması ile gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun bu hali büyük bir şaşkınlık yaratırken adeta güne bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu her geçen yıl güzelliğine güzellik katmış ve fit vücudu ile adeta tüm herkesi etkisi altına aldı. Ünlü ve başarılı oyuncuyu televizyon ekranlarında görmek için birçok hayranı sabırsızlanarak taleplerini dile getirdi. 

‘’Evrim’e Kafa Atmışsın Be’’

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış